Modern Air Combat: Team Match ikon

Modern Air Combat: Team Match

v4.0.2

Gökyüzünün efendileri Modern Air Combat oyunuyla belli oluyor.

 

Uçak savaşı oyunu olan Modern Air Combat, onlarca uçak seçeneği ve geniş savaş haritası ile oyuncuları aksiyona davet ediyor. Kariyer, Survival, Düello ve Görev modları ile zengin bir içeriğe sahip olan oyun, genel olarak gerçek oyunculara karşı oynanıyor. Sizin gibi her savaşçının amacı gökyüzünün en iyi pilotu olmak. Savaşlardan kazanacağınız ödül puanlarıyla uçağınızı geliştirin ve gökyüzünün sonsuz maviliğinde düşmanın üstüne üstüne gidin.

 

Simülasyon oyunlarında konsol arabirimi ve kontrol mekanizması oyunun kalitesini doğrudan etkiliyor. Gerçekçi grafik yapısı ve sezgisel kontrol birimleri sayesinde Modern Air Combat kesinlikle oldukça kaliteli bir oyun. Uçaklar için onlarca teknik ve kişisel geliştirme seçeneği de oyuncuların savaş hakimiyetini yansıtması için çok iyi tasarlanmış. Uçak savaşı oyunları içerisinde hatırı sayılır bir kitleye sahip olan Modern Air Combat ücretsiz oynanabiliyor. Modern Air Combat APK dosyasını indirin ve gökyüzündeki efsane savaşlarda yerinizi alın. İyi oyunlar.

Modern Air Combat: Team Match nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Modern Air Combat: Team Match APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Modern Air Combat: Team Match ekran görüntüleri Modern Air Combat: Team Match ekran görüntüleri Modern Air Combat: Team Match ekran görüntüleri Modern Air Combat: Team Match ekran görüntüleri Modern Air Combat: Team Match ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.2

GeliştiriciTen Minutes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi03.04.2018 - 15:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme46

Dosya boyutu 168 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8573

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder