Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ikon

Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP

v0.9.1.1

Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP, çok oyunculu ve aksiyon dolu bir Sniper atış oyunudur.

 

Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı oynayacağınız Bullet Strike Sniper, Battleground tadında bir aksiyona sahip. Aslında oyun kurgusu bakımından Battleground'a çok benziyor, çünkü oyunda belli bir görev yok: Tüm oyuncular keskin nişancı tüfeklerini kuşanıyor ve diğer oyuncuları tespit ederek onları yok etmek için savaşıyor.

 

Bullet Strike Sniper'da büyük bir şehir ve savaş haritası var. Şehirdeki her evde bir rakip olabilir: size düşen dürbünle onları tespit ederek avcılığınızı konuşturmak. Yok edeceğiniz her düşman sizi hayatta kalan son oyuncu olmaya götüren bir adım durumunda. Bu yüzden savaşırken her çıtırtıyı dikkate almalı ve rakibin sizi gözetmesini engellemelisiniz.

 

Bullet Strike Sniper oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. Başlangıçta düşük seviye bir keskin nişancı tüfeğiyle oyuna başlıyorsunuz ve oyundan kazanacağınız para ödülleri ile yeni silahların kilidini açabiliyorsunuz. Android battleground ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Bullet Strike Sniper APK dosyasını hemen indirerek savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.1.1

GeliştiriciHorus Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi01.02.2019 - 17:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme102

Dosya boyutu 208 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9306

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder