Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ikon

Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP APK

v1.0.3.5

Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP, çok oyunculu ve aksiyon dolu bir Sniper atış oyunudur.


Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı oynayacağınız Bullet Strike Sniper, Battleground tadında bir aksiyona sahip. Aslında oyun kurgusu bakımından Battleground'a çok benziyor, çünkü oyunda belli bir görev yok: Tüm oyuncular keskin nişancı tüfeklerini kuşanıyor ve diğer oyuncuları tespit ederek onları yok etmek için savaşıyor.


Bullet Strike Sniper'da büyük bir şehir ve savaş haritası var. Şehirdeki her evde bir rakip olabilir: size düşen dürbünle onları tespit ederek avcılığınızı konuşturmak. Yok edeceğiniz her düşman sizi hayatta kalan son oyuncu olmaya götüren bir adım durumunda. Bu yüzden savaşırken her çıtırtıyı dikkate almalı ve rakibin sizi gözetmesini engellemelisiniz.


Bullet Strike Sniper oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. Başlangıçta düşük seviye bir keskin nişancı tüfeğiyle oyuna başlıyorsunuz ve oyundan kazanacağınız para ödülleri ile yeni silahların kilidini açabiliyorsunuz. Android battleground ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Bullet Strike Sniper APK dosyasını hemen indirerek savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri Bullet Strike: Sniper Oyunları - Serbest Atış PvP ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Bullet Strike Sniper APK güncellemesi ile oyunda yapılan değişiklikler:

Yeni keskin nişancı silahı, el bombası ve bazuka eklenmiş,

Yeni tank modeli ve helikopter eklenmiş,

Oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder