STAR: Çetrefilli Süper Koşu ikon

STAR: Çetrefilli Süper Koşu APK

v1.72.0

STAR: Çetrefilli Süper Koşu Açıklama

STAR: Çetrefilli Süper Koşu APK ile eğlenceli koşu macerasına hazır olun.


Android koşu oyunları arasında yer alan bu oyunda engellerle dolu parkurlarda koşmaya var mısınız? Birbirinden farklı engellerin sizi durdurmaya çalıştığı bu platformda size düşen tek görev var: Rakiplerinizi geçerek parkuru bitirmek. En iyi olmak için koşacağınız oyun içerisindeki onlarca parkur farklı şekillerde dizayn edilmiş, böylece oyunun zevki de yüksek tutulmuş. Koşu oyunları sevenler için birebir olan bu eğlence dolu oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.


CASUAL AZUR GAMES ekibi tarafından geliştirilen STAR: Super Tricky Amazing Run tamamen ücretsiz. Eğlence ve heyecan dolu oyun içeriği sayesinde severek oynayacağınız oyuna başlamak için STAR: Çetrefilli Süper Koşu APK dosyasını hemen indirip kurun. İyi eğlenceler.

STAR: Çetrefilli Süper Koşu ekran görüntüleri STAR: Çetrefilli Süper Koşu ekran görüntüleri STAR: Çetrefilli Süper Koşu ekran görüntüleri STAR: Çetrefilli Süper Koşu ekran görüntüleri STAR: Çetrefilli Süper Koşu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.72.0

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi14 gün önce

Eklenme tarihi07.05.2024 - 21:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 368 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11648

GÜVENLİKİndireceğiniz STAR: Çetrefilli Süper Koşu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: fall.stars.race

APK imzası: 6a8eafc5507707f5e5318b0dca280db02550b540

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder