Hopeless Land: Fight for Survival ikon

Hopeless Land: Fight for Survival

v1.0

Hopeless Land: Fight for Survival ile battle royale tarzı hayatta kalma savaşlarına çıkıyor, aksiyon dolu savaşlarda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

 

Oyun bildiğimiz hayatta kalma tarzına sahip olarak geliştirilmiş ancak, hem oynanış hem de kurgu bakımından diğer oyunlara göre birçok farklılık içeriyor. Kısaca bilgi verdikten sonra Hopeless Land: Fight for Survival'ı öne çıkaran özelliklerinden bahsedelim.

 

Tüm Android hayatta kalma oyunları gibi Hopeless Land'ta da oyuncular geniş bir harita içerisinde hayatta kalmaya çalışan tek oyuncu olmak için savaşıyor. 121 kişiyle başlayan savaşta gerçekçi bir harita, üstün güce sahip silahlar, mekan değiştirmek için arabalar ve motorsikletler bulunuyor. Hopeless Land: Fight for Survival'ı öne çıkaran temel özelliği ise oyuncuların hem yerden, hem de havadan savaşabiliyor olması. Savaş alanındaki bir helikopter, havaalanına terkedilmiş bir uçak veya teleferik üzerinden yerdeki oyuncularla savaşmak oyunculara büyük bir avantaj sağlıyor. Ancak bu araçları kullanabilmek için savaş alanındaki materyalleri toplamanız ve karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor.

 

Hopeless Land: Fight for Survival'da tek başınıza savaşabileceğiniz gibi, takım olarak da savaşabiliyorsunuz. Kuracağınız takımla birlikte savaşırken konuşarak veya mesajlaşarak iletişim kurabiliyorsunuz. Bunun sağladığı avantaj ise harita üzerinde farklı noktalardaki mühimmat ve araçları toplayabilmek. Takım üyelerinin kendi aralarında silah takası yapabildiğini de belirtelim.

 

Hopeless Land: Fight for Survival'da kullanılan grafik yapısı ve kontrol mekanizması Rules of Survival ve PUBG oyunlarına çok benziyor. Bu sayede oyuna alışmak hem zor değil, hem de aynı yapı ile farklı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Ücretsiz geliştirilen Hopeless Land: Fight for Survival APK dosyasını indirerek hayatta kalma savaşlarındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hopeless Land: Fight for Survival nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hopeless Land: Fight for Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hopeless Land: Fight for Survival ekran görüntüleri Hopeless Land: Fight for Survival ekran görüntüleri Hopeless Land: Fight for Survival ekran görüntüleri Hopeless Land: Fight for Survival ekran görüntüleri Hopeless Land: Fight for Survival ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı oyun kurgusu,

Gerçekçi ve büyük savaş haritası,

Helikopter ve uçak kullanmak mümkün,

Başarılı sezgisel kontroller.

Eksileri

Karakter gelişimi biraz zorlu.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciHERO Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2018 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3570

Dosya boyutu 204 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8423

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Hopeless Land: Fight for Survival v1.0 için
Oyun güzel