Overkill 3 ikon

Overkill 3

v1.4.5

Overkill 3 ile robotların aksiyon dolu mücadelesine katılın.

 

Co-Op kurgusu üzerine geliştirilen Overkill 3 oyununda robotik karakter takımına katılacak ve zorlu düşmanlara karşı onlarca görevi başarmak için savaşacaksınız. Overkill 3'te görevleri başarıyla tamamlayan takım ve oyunculara özel geliştirme ödülleri veriliyor. Bu sayede sahip olduğunuz silah teknolojilerini ve robot alt yapısını geliştirme şansınız oluyor. Oyun temel olarak takım halinde savaşlarla ilerliyor ancak isterseniz tek başınıza da oynamanız mümkün.

 

Diğer Overkill serisi oyunlarda olduğu gibi Overkill 3'te de grafik ve sezgisel kontrol yapısı oyunu sürükleyici hale getiriyor. Overkill 3 APK dosyasını ücretsiz indirerek aksiyon dolu kurguya hemen katılın. İyi oyunlar.

Overkill 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Overkill 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Overkill 3 ekran görüntüleri Overkill 3 ekran görüntüleri Overkill 3 ekran görüntüleri Overkill 3 ekran görüntüleri Overkill 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.5

GeliştiriciCraneballs

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.01.2019 - 21:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme114

Dosya boyutu 406 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9275

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder