Adalet Namluda 2 ikon

Adalet Namluda 2 APK

v1.0

Adalet Namluda 2, Türk askeri görevlerini yerine getireceğiniz başarılı bir aksiyon oyunu.


Türk Silahlı Kuvvetleri'ne mensup bir askeri kontrol edeceğiniz Adalet Namluda 2'de onlarca görev ve savaş sizi bekliyor. Oyun temel olarak TSK'nın görev yaptığı araziler dikkate alınarak geliştirilmiş, bu sayede gayet gerçekçi görünen 10 kadar savaş haritası var. Oyundaki bölümler farklı haritalarda geçtiği için oyunu sıkılmadan oynamak mümkün oluyor.


Adalet Namluda 2'de Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli Komando ve Bordo Bereli Komando olmak üzere 4 farklı askeri birlik bulunuyor. Bunlardan birisine dahil olduğunuzda göreve hazır hale geliyorsunuz. Görevlerde kullanabileceğiniz 10 farklı silah modeli bulunuyor. Üstelik bunlar şu an TSK'nın kullandığı silahların aynısı olarak geliştirilmiş. Bununla birlikte envanterdeki Atak helikopteri ve F16 uçakları gibi askerlerimizin kullandığı birçok araç da oyunda yer alıyor.


Türk yapımı asker oyunu olan Adalet Namluda 2, gerçekçi fizik modellemesi ve kaliteli grafikleri ile mükemmel bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Adalet Namluda 2 APK dosyasını hemen indirerek görevleri tamamlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Adalet Namluda 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Adalet Namluda 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adalet Namluda 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adalet Namluda 2 ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Adalet Namluda 2 için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Oyun grafik olark ğüzel ama bazı hataları var mesela teröristle çok açıkta siper alıyor . Bölüm olmasın hakari,şırnak gib yerlere görevledirme olsun telsizle konuşma olsun,her askerin bir adı olsun, hava soğuk oldumu ağzımızda buhar çıksın ,hareketleri çok kısıtlamalısınız, yürümek bizim elmzde olsun,sürmek olsun olsun yemek yeme olson,su içmede olsun ,sırt çantamız işe yarasın mermilerimzi filam oraya koyalım,rütbede olsun ,ön başı subay ,araçlara binmek olsun ,uça binme olsun , birde tabanca olsun
Ziyaretçi11 ay önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Hileli mi
Ziyaretçi1 yıl önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Çok iyi
Ziyaretçi1 yıl önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Güvenli mi?