Adalet Namluda 2 TSK Askeri ikon

Adalet Namluda 2 TSK Askeri APK

v23.0

Adalet Namluda 2 TSK Askeri Açıklama

Adalet Namluda 2 TSK Askeri, Türk askeri görevlerini yerine getireceğiniz başarılı bir aksiyon oyunu.


Türk Silahlı Kuvvetleri'ne mensup bir askeri kontrol edeceğiniz Adalet Namluda 2 TSK Askeri oyununda onlarca görev ve savaş sizi bekliyor. Oyun temel olarak TSK'nın görev yaptığı araziler dikkate alınarak geliştirilmiş, bu sayede gayet gerçekçi görünen 10 farklı savaş haritası var. Oyundaki bölümler farklı haritalarda geçtiği için oyunu sıkılmadan oynamak mümkün oluyor.


Adalet Namluda 2'de Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli Komando ve Bordo Bereli Komando olmak üzere 4 farklı askeri birlik bulunuyor. Bunlardan birisine dahil olduğunuzda göreve hazır hale geliyorsunuz. Görevlerde kullanabileceğiniz 10 farklı silah modeli bulunuyor. Üstelik bunlar şu an TSK'nın kullandığı silahların aynısı olarak geliştirilmiş. Yani şu an için oyunda 10 silah modeli bulunuyor. Bununla birlikte envanterdeki Atak helikopteri ve F16 uçakları gibi askerlerimizin kullandığı birçok araç da oyunda yer alıyor.


Türk yapımı asker oyunu olan Adalet Namluda 2 TSK Askeri, gerçekçi fizik modellemesi ve kaliteli grafikleri ile mükemmel bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Adalet Namluda 2 APK dosyasını hemen indirerek görevleri tamamlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Adalet Namluda 2 TSK Askeri APK son sürüm güncellemesinde oyun arayüzünde bazı geliştirmeler yapılmış.

Adalet Namluda 2 TSK Askeri ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 TSK Askeri ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 TSK Askeri ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 TSK Askeri ekran görüntüleri Adalet Namluda 2 TSK Askeri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv23.0

GeliştiriciRigbak

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.05.2020 - 19:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme34638

Dosya boyutu 146 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10380

GÜVENLİKİndireceğiniz Adalet Namluda 2 TSK Askeri APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rigbak.adnam2demo

APK imzası: 655edda6398d70da434e85c5c9719542cadbdce8

Adalet Namluda 2 TSK Askeri nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adalet Namluda 2 TSK Askeri APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.8

27 kullanıcı oyuna göre

Adalet Namluda 2 TSK Askeri için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Oyun grafik olark ğüzel ama bazı hataları var mesela teröristle çok açıkta siper alıyor . Bölüm olmasın hakari,şırnak gib yerlere görevledirme olsun telsizle konuşma olsun,her askerin bir adı olsun, hava soğuk oldumu ağzımızda buhar çıksın ,hareketleri çok kısıtlamalısınız, yürümek bizim elmzde olsun,sürmek olsun olsun yemek yeme olson,su içmede olsun ,sırt çantamız işe yarasın mermilerimzi filam oraya koyalım,rütbede olsun ,ön başı subay ,araçlara binmek olsun ,uça binme olsun , birde tabanca olsun
Ziyaretçi3 yıl önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Hileli mi
Ziyaretçi4 yıl önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Çok iyi
Ziyaretçi4 yıl önce Adalet Namluda 2 v1.0 için
Güvenli mi?