Om Nom: Run ikon

Om Nom: Run APK

v1.0.0

Om Nom: Run, Android için geliştirilen eğlenceli bir koşu oyunu.


Om Nom isimli sevimli bir bakteriyi kontrol edeceğiniz oyunda tehlikeli parkurlarda koşu serüvenine katılıyorsunuz. Parkur üzerindeki engellerden kaçın, önünüze çıkan tehlikeleri temizlemek için güçlendirmeler kullanın ve yeni karakterlerin kilidini açın.


Om Nom: Run, dediğimiz gibi aslında bir koşu oyunu. Belirli bir mesafe koştuktan sonra görevleri tamamlamak, parkur üzerindeki ödül ve güçlendiricileri toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Ayrıca sevimli bakterinin yeteneklerini de yine parkur üzeirnde göstermeniz mümkün. Özellikle roket, zıplama botları ve iki kat ödül hediyesi gibi güçlendiriciler Om Nom karakterinin oyundaki en büyük yardımcısı oluyor. Bunları toplayarak bakterinizin zorlandığı yerleri kolayca geçmesini sağlayabilirsiniz.


ZeptoLab stüdyosunun geliştirdiği Om Nom: Run oynaması hem basit hem de keyifli bir yapım. Om Nom: Run APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek eğlenceli koşu macerasına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Om Nom: Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Om Nom: Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri

Yorumlar

Om Nom: Run için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Om Nom: Run v1.0.0 için
Bütün oyunlar birbirine benziyor.