Om Nom: Run ikon

Om Nom: Run APK

v1.17

Om Nom: Run Açıklama

Om Nom: Run, Android için geliştirilen eğlenceli bir koşu oyunu.


Om Nom isimli sevimli bir bakteriyi kontrol edeceğiniz oyunda tehlikeli parkurlarda koşu serüvenine katılıyorsunuz. Parkur üzerindeki engellerden kaçın, önünüze çıkan tehlikeleri temizlemek için güçlendirmeler kullanın ve yeni karakterlerin kilidini açın.


Om Nom: Run, dediğimiz gibi aslında bir koşu oyunu. Belirli bir mesafe koştuktan sonra görevleri tamamlamak, parkur üzerindeki ödül ve güçlendiricileri toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Ayrıca sevimli bakterinin yeteneklerini de yine parkur üzeirnde göstermeniz mümkün. Özellikle roket, zıplama botları ve iki kat ödül hediyesi gibi güçlendiriciler Om Nom karakterinin oyundaki en büyük yardımcısı oluyor. Bunları toplayarak bakterinizin zorlandığı yerleri kolayca geçmesini sağlayabilirsiniz.


ZeptoLab stüdyosunun geliştirdiği Om Nom: Run oynaması hem basit hem de keyifli bir yapım. Om Nom: Run APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek eğlenceli koşu macerasına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Om Nom: Run APK son sürüm güncellemesinde oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri Om Nom: Run ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.17

GeliştiriciZeptoLab

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi29.02.2020 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme96

Dosya boyutu 137 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10215

GÜVENLİKİndireceğiniz Om Nom: Run APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zeptolab.omnomrun.google

APK imzası: 9db4710cf65c3892b6347c05ef776e91b9f75047

Om Nom: Run eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Om Nom: Run versiyonları:
  • 1. Om Nom: Run v1.7.1
  • 2. Om Nom: Run v1.0.0

Om Nom: Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Om Nom: Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

5 kullanıcı oyuna göre

Om Nom: Run için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Om Nom: Run v1.0.0 için
Bütün oyunlar birbirine benziyor.