Hapisten Kaçış - Break Prison ikon

Hapisten Kaçış - Break Prison APK

v1.0.13

Hapisten Kaçış - Break Prison, heyecan ve gizem dolu bir hapisten kaçış hikayesini konu alıyor. BU hikayede size düşen görev karakteri başarıyla hapisten çıkarmak, ancak bu hiç de kolay değil.

 

Oyunda genel birtakım duygusal karmaşıklıklardan dolayı yanlışlıkla hapse düşüyor ve sonra uzun hapisten kaçmayı planlıyorsunuz. Sıkıcı oyunlardan ve seviyelerden bıktıysan, Hapisten Kaçış oyunu sana 5 farklı puzzle ve hızlı, reaksiyon odaklı, odadan kaçış, anahtarları çalma ve daha bir çok 40+ zorlu ve maceralı seviyeler sunuyor! Küçük bir hatan ise tüm çabanı mahvedebilir, kaçmak için en ufak ipuçlarını bile gözden kaçırmaman gerekiyor. Hem güzel oynaman, hem de aklını kullanman lazım; nefes kesici bir kaçışa hazır mısın? Gel ve özgürlüğüne giden yolda ilk adımını at!

Oyunun genel özellikleri:

  • Muhteşem grafikler ve 8 temalı harita
  • 5 farklı oynama yöntemi
  • Farklı zorluklarda 40+ seviye
  • Kaçış yolun için 10+ güçlendirici

 

Hapisten Kaçış APK dosyasını indirerek bu zorlu kaçış oyununu hemen oynamaya başlayın.

Hapisten Kaçış - Break Prison ekran görüntüleri Hapisten Kaçış - Break Prison ekran görüntüleri Hapisten Kaçış - Break Prison ekran görüntüleri Hapisten Kaçış - Break Prison ekran görüntüleri Hapisten Kaçış - Break Prison ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder