PUBG Mobile Redeem Kodları (Nisan 2024)

PUBG Mobile'da ücretsiz redeem kodları kullanarak karakteriniz için kıyafet, skin ve kaplama alabilirsiniz. Her ay yayınlanan kodları bu ipucumuzda bulabilirsiniz.
PUBG Mobile Redeem Kodları (Nisan 2024)
14/03/2023 Oyun 5 kişi faydalı buldu 451 kere okundu

PUBG Mobile oyuncuların severek oynadığı battle royale oyunlarından birisi. Hayatta kalma tarzını işleyen en başarılı oyun olmasının yanına PUBG Mobile kendine özgü yapısı ile oyun severlere özel içerikler de sunuyor. Bildiğiniz gibi oyun içerisinde her karaktere özel kıyafet, silah kaplaması ve araç skini yer alıyor. Bunları oyun parası olarak bilinen Unknown Cash (UC) ya da ücretsiz redeem kodları (redeem code) ile almanız gerekiyor.


Cepde ekibi olarak bu ipucunda PUBG Mobile için yayınlanan ücretsiz redeem kodlarını sizler için paylaşıyoruz. Her ay yeni kodlar paylaşıldığı için düzenli olarak bu ipucunu kontrol etmenizde fayda var. Bu sayede ücretsiz olarak dağıtılan hediyeleri toplayabilirsiniz. Redeem kodları süreli olarak paylaşıldığı için bu ipucunda göreceğiniz bazı kodlar zaman içerisinde geçersiz hale gelebilir. Ancak ekibimiz bu kodları her ay güncelleyecektir.


PUBG Mobile Redeem Kodları (Nisan 2024)

İçerisinde bulunduğumuz Nisan 2024 için özel olarak yayınlanmış güncel redeem kodları aşağıda listeleniyor. Bu kodlarla beraber gelen ücretsiz hediyelerin neler olduğunu da görüntüleyebilirsiniz:


Aktif kodlar

Aktif redeem kodları (redeem codes) ile bu aya (Nisan 2024) özel dağıtılan hediyeleri alabilirsiniz:


CMCKZBZBAW - Deniz esintisi

CLPOZFZ56S

CLPOZEZVEG

CLPOZDZ6PP

CLPOZCZTVW

CLPOZBZ6JE

CLHFZFZ7VE


Redeem kodları nasıl kullanılır?

Eğer aktif bir redeem kodu görüyorsanız, bu kodu kullanarak ödülünüzü hemen alabilirsiniz. Ödülünüzü almak için PUBG Mobile'ın Redemption Center sitesine gitmeniz gerekiyor. Burada Redeem kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Öncelikle, yukarıda verilen aktif redeem kodları arasından birisini kopyalayın,
  • PUBG Mobile Redemption Center web sitesine gidin,
  • Açılan sayfada redeem kodunu kullanmak istediğiniz oyuncu karakterinizin ID numarasını ve redeem kodunu yazın (Karakter ID'sini nasıl bulacağınızı yazının devamında yazdık),
  • Son aşamada sarı renkli 'Redeem' düğmesine basın.

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra PUBG ekibi size bir mesaj gönderecek. Oyun içerisindeki mesaj sistemine giderek redeem ile aldığınız ödülü görüntüleyebilirsiniz.


Ücretsiz redeem kodlarını güvenilir sitelerden topladığınızdan emin olun. Ekibimiz, her ay düzenli olarak paylaşılan redeem kodlarını takip ederek aktif kodları sizlerle paylaşacak.


SIK SORULAN SORULAR
Redeem kodları nedir?

Redeem kodları, PUBG tarafından dağıtılan ve oyuncuların ücretsiz ödül toplamasını sağlayan kodlardır. Bu kodları kullanarak oyuncular ücretsiz yani bedava bir şekilde kıyafet, silah skini ve araç kaplaması gibi ödüller alabilir.

PUBG Mobile karakter ID nasıl bulunur?

PUBG Mobile karakter ID'nizi bulmak çok basit. İlk başta oyunu açın. Karakterinizi görüntülediğiniz lobi ekranının sol üst tarafında karakter nick'inizi göreceksiniz. Buna dokunun, yenilenen sayfada karakter numaranız, yani karakter ID'sini göreceksiniz. Bu sizin hem UC hem de redeem kodları alabilmek için kullanmanız gereken karakterinize özel bir numaradır.

Redeem kodlarının süresi var mı?

Evet var. Her redeem kodu sınırlı bir süre için yayınlanır. Bu nedenle süresi dolmadan önce kodun kullanılması gerekir.

Redeem kodları hangi bölgede kullanılabilir?

Normalde her redeem kodu tüm PUBG Mobile sürümlerinde geçerlidir. Ancak, bazı durumlarda sadece bölgeye özel yayınlanmış kodlar da oluyor. Bu durumda bir kod özel ise bunu parantez içerisinde belirtiyoruz. Eğer parantez içerisinde belirtilmemişse bu kodu tüm bölgeler için kullanabilirsiniz.

Bu ipucu işinize yaradı mı? İyi Kötü, geliştirilebilir