PUBG MOBILE LITE ikon

PUBG MOBILE LITE APK

v0.21.0

Popüler hayatta kalma oyunu PUBG MOBILE LITE versiyonuyla artık daha fazla cihazda oynanabiliyor. Normal PUBG'yi yüksek donanım gereksinimi nedeniyle oynayamıyorsanız, PUBG MOBILE LITE APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz.


Tencent Games ekibi tarafından daha çok kullanıcıya ulaşmak için geliştirilen PUBG LITE, Unreal Engine 4 grafik motoru ve daha küçük harita ile daha hafif bir yapıya sahip durumda. Ayrıca oyun şartlarında da bazı değişiklikler var. Normal PUBG ve PUBG Lite arasındaki farklar şöyle:

  • PUBG Mobile 100 oyuncu ile oynanırken, PUBG Mobile Lite'da 40 oyuncu var,
  • PUBG Mobile'daki haritalar 8x8 KM iken, PUBG Mobile Lite haritası 2x2 KM boyutunda. Bu sayede daha az RAM kullanımı yapılıyor,
  • PUBG Mobile'da oyun karakterini kişiselleştirme özelliği var, ancak PUBG Mobile Lite'da bu özellik sınırlı olarak var.


Başlangıçta da dediğimiz gibi, PUBG Mobile Lite daha çok düşük donanım ve yazılım seviyesine sahip telefonlar için geliştirilmiş durumda. PUBG Mobile Lite APK dosyasını ücretsiz indirerek PUBG'nin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG MOBILE LITE oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG MOBILE LITE nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG MOBILE LITE APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG MOBILE LITE ekran görüntüleri PUBG MOBILE LITE ekran görüntüleri PUBG MOBILE LITE ekran görüntüleri PUBG MOBILE LITE ekran görüntüleri PUBG MOBILE LITE ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PUBG MOBILE LITE APK son sürüm güncellemesinde yeni özellikler eklenmiş.

Yorumlar

PUBG MOBILE LITE için toplam 32 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce PUBG MOBILE LITE v0.20.0 için
Mükemmel PUBG Mobay gibi
Ziyaretçi1 yıl önce PUBG MOBILE LITE v0.17.0 için
iyi ama çok gb yiyiyo
Ziyaretçi1 yıl önce PUBG MOBILE LITE v0.17.0 için
Çok iyi
Ziyaretçi1 yıl önce PUBG MOBILE LITE v0.17.0 için
Uc hilelimi
Ziyaretçi1 yıl önce PUBG MOBILE LITE v0.16.0 için
Hileli mi
Ziyaretçi2 ay önce PUBG MOBILE LITE v0.20.0 için
Hayır.