Marvel Şampiyonlar Ülkesi ikon

Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK

v3.0.0

Marvel Şampiyonlar Ülkesi Açıklama

Marvel'in efsane kahramanları Marvel Şampiyonlar Ülkesi oyunuyla aksiyon dolu bir maceraya başlıyor.


Marvel şampiyon karakterlerinden oluşan kahramanlarınızı seçin, geliştirin ve silahlarla donatın. Oyun gerçek zamanlı geliştirilen takım savaşlarına dayanıyor. Hikayesi ise Savaş Dünyası karakterinin ölümünden sonra dünyada yaşanan kaosu konu alıyor. Bu kaostan kurtulmak için savaşmak zorundasınız. Arkadaşlarınızla birlikte takımınızı oluşturun ve savaşmaya başlayın. Üstün yetenekli Marvel kahramanları savaşmaya hazır, sadece sizin onları yönetmenizi bekliyorlar.


Hulk, Üstün Asker, Kara Panter ve aklınıza gelen tüm Marvel karakterleri oyunda kendisine yer bulmuş. Üstelik her karakteri kişiselleştirerek özel görünüm kazandırabiliyorsunuz. Bu karakterlerin yetenekleri zaten efsanevi düzeyde yüksek. Gerçek zamanlı takım savaşı oyunlarını seviyorsanız Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK dosyasını hemen indirin ve Marvel'in macerasına ortak olun. İyi eğlenceler.

Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.0

GeliştiriciKabam

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi04.06.2021 - 11:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme82

Dosya boyutu 1.23 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10872

GÜVENLİKİndireceğiniz Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kabam.realm

APK imzası: bdff84511d367e926ed15cf6609bf0c815c8e846

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Marvel Şampiyonlar Ülkesi oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Marvel Şampiyonlar Ülkesi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder