Marvel Şampiyonlar Ülkesi ikon

Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK

v3.0.0

Marvel'in efsane kahramanları Marvel Şampiyonlar Ülkesi oyunuyla aksiyon dolu bir maceraya başlıyor.


Marvel şampiyon karakterlerinden oluşan kahramanlarınızı seçin, geliştirin ve silahlarla donatın. Oyun gerçek zamanlı geliştirilen takım savaşlarına dayanıyor. Hikayesi ise Savaş Dünyası karakterinin ölümünden sonra dünyada yaşanan kaosu konu alıyor. Bu kaostan kurtulmak için savaşmak zorundasınız. Arkadaşlarınızla birlikte takımınızı oluşturun ve savaşmaya başlayın. Üstün yetenekli Marvel kahramanları savaşmaya hazır, sadece sizin onları yönetmenizi bekliyorlar.


Hulk, Üstün Asker, Kara Panter ve aklınıza gelen tüm Marvel karakterleri oyunda kendisine yer bulmuş. Üstelik her karakteri kişiselleştirerek özel görünüm kazandırabiliyorsunuz. Bu karakterlerin yetenekleri zaten efsanevi düzeyde yüksek. Gerçek zamanlı takım savaşı oyunlarını seviyorsanız Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK dosyasını hemen indirin ve Marvel'in macerasına ortak olun. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Marvel Şampiyonlar Ülkesi oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Marvel Şampiyonlar Ülkesi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Marvel Şampiyonlar Ülkesi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri Marvel Şampiyonlar Ülkesi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder