AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu ikon

AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu APK

v1.3.3

AWP Mode oyunu ile aksiyon dolu keskin nişancı savaşlarına hazır olun.


AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu, gerçek oyuncuların aksiyon dolu savaşlara katıldığı sürükleyici bir oyun. FPS tarzında geliştirilen oyunda sadece keskin nişancı tüfekleri var ve her takım en yüksek kill sayısını alarak savaşı kazanmak için büyük bir savaş veriyor.


Oyun içerisinde M24'ten CVD'ye kadar geniş bir sniper silah koleksiyonu var. Ayrıca hemen her detayı birbirinden farklı geniş haritalar sayesinde silahlar için her türlü şartlar uygun. AWP Mode APK dosyasını kurduktan sonra kendi karakterinizi seçerek oyuna başlıyor ve savaşlardan kazanacağınız ödül puanlarıyla hem silahınız hem de karakteriniz için özel skinler seçebiliyorsunuz.


Azur Interactive oyun stüdyosunun geliştirdiği AWP Mode hem oyun yapısı hem de kaliteli grafikleri sayesinde oldukça sürükleyici bir deneyim sunuyor. Android aksiyon oyunlarını seviyorsanız AWP Mode kesinlikle telefonunuzda yüklü olmalı. AWP Mode APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu ekran görüntüleri AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu ekran görüntüleri AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu ekran görüntüleri AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu ekran görüntüleri AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder