GTA San Andreas ikon

GTA San Andreas APK

v2.00

Grand Theft Auto: San Andreas macerası Android telefon ve tabletlerle devam ediyor. Gameloft tarafından Android kullanıcılarına APK dolarak sunulan GTA San Andreas hem oynanış tarzı hem de başarılı kontrol yapısıyla halen en iyi Android oyunları arasında yer alıyor.


Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse, yer altı dünyasına girmeye çalışan bir karakterle birlikte zorlu ve suç dolu görevleri yerine getirmeye çalışıyor; açık şehir haritasında istediğiniz gibi karakterinizle oynayabiliyorsunuz. Burada paylaştığımız son sürüm GTA v2.00 olduğu için en son güncellemeleri içermekte ve yeni görevler bulunmaktadır.


Android GTA Nasıl Kurulur?

GTA San Andreas APK dosyasını Cepde üzerinden, OBB dosyasını ise buradan indirin. İndirme işlemleri bittikten sonra önce APK dosyasını kurun ve OBB klasörü içerisindeki com.rockstargames.gtasa isimli klasörü, Android/obb içerisine kopyalayın. Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.


UYARI: OBB dosyası yaklaşık 1.6 GB boyutunda, bu nedenle indirme işlemini Wi-Fi ağına bağlıyken yapmanızı tavsiye ederiz. GTA APK dosyasını kurduktan sonra OBB klasörünü kopyalamadan kesinlikle oyunu açmayın, aksi halde oyun çalışmayacaktır.

GTA San Andreas ekran görüntüleri GTA San Andreas ekran görüntüleri GTA San Andreas ekran görüntüleri GTA San Andreas ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

GTA San Andreas APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

GTA San Andreas için toplam 360 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce GTA San Andreas v2.00 için
Çok güzel
Ziyaretçi4 ay önce GTA San Andreas v2.00 için
Oyun paralı değil dostlar
Ziyaretçi4 ay önce GTA San Andreas v2.00 için
Abi obb klasörü nerde
Ziyaretçi5 ay önce GTA San Andreas v2.00 için
Daha yüklemedim ama yükleniyo benim ilgimi ceken 15,3 mb olması insalah bir aksilik cıkmaz bu arada survivor izleyenler like atsın sevdigim yarısmacılar cemal can.yasin.berkan.nisa.evrim.ardahan sevmediklerim sercan.barıs.elif.nefret etiklerim yunus emre
Ziyaretçi5 ay önce GTA San Andreas v2.00 için
Şimdi indircem hadi bakalım