Defender Z ikon

Defender Z APK

v1.1.21

Defender Z Açıklama

Defender Z aksiyon dolu zombi savaşlarının gerçekleştiği başarılı bir savaş oyunudur.


Defender Z'de oyunun hikayesi bir deney kazası sonucu başlar. Büyük bir kimyasal sızıntı nedeniyle yayılan virüs insanları etkisi altına alarak onları zombiye dönüştürür ve virüsten etkilenmeyen insanlar için mücadele başlar. Bu mücadeleye siz de virüsten etkilenmeyen bir karakteri kontrol ederek katılıyor ve zombilere karşı nefes kesen bir mücadele yürütüyorsunuz.


Oyunda şehrin birçok noktasını tutan zombilere karşı savaşırken, zombilerin uğramadığı toprakları korumak ve masum insanların yaşamasını sağlamak en önemli göreviniz. Oldukça zorlu ve aksiyon dolu görevleri tamamlamanız için Falcon, Bastion ve Phantom gibi üst seviye silahları kullanmanız gerekiyor. Elbette bu kadarla sınırlı değil: Laboratuvara girerek zombi virüsüne karşı araştırmalar yaparak yeni ve etkili silahlar üretebiliyorsunuz. Önemli olan şehri korumak: masum ve sağlıklı insanlara zarar vermeden her çözümü denemeli ve şehri zombilerin istilasından korumalısınız.


Defender Z oyunu aslında DroidHen stüdyosunun Defender serisinin yeni bir üyesi. Defender II ve Defender III oyunlarından sonra Defender Z ile daha da geliştirilmiş bir oyun yapısı oyunseverleri bekliyor. Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve akıcı sezgisel kontrollerle oynaması oldukça keyifli. Defender Z APK dosyasını indirerek zombilere karşı yürütülen savaşta yerinizi alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Defender Z APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.21

GeliştiriciDroidHen

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi26.01.2019 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme96

Dosya boyutu 52.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9290

GÜVENLİKİndireceğiniz Defender Z APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.droidhen.defender.zombie

APK imzası: 0ca300397193115e7cd6ca8e016175f890b14eed

Defender Z eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Defender Z versiyonları:
  • 1. Defender Z v1.0.27

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder