Defender Z ikon

Defender Z APK

v1.1.21

Defender Z aksiyon dolu zombi savaşlarının gerçekleştiği başarılı bir savaş oyunudur.


Defender Z'de oyunun hikayesi bir deney kazası sonucu başlar. Büyük bir kimyasal sızıntı nedeniyle yayılan virüs insanları etkisi altına alarak onları zombiye dönüştürür ve virüsten etkilenmeyen insanlar için mücadele başlar. Bu mücadeleye siz de virüsten etkilenmeyen bir karakteri kontrol ederek katılıyor ve zombilere karşı nefes kesen bir mücadele yürütüyorsunuz.


Oyunda şehrin birçok noktasını tutan zombilere karşı savaşırken, zombilerin uğramadığı toprakları korumak ve masum insanların yaşamasını sağlamak en önemli göreviniz. Oldukça zorlu ve aksiyon dolu görevleri tamamlamanız için Falcon, Bastion ve Phantom gibi üst seviye silahları kullanmanız gerekiyor. Elbette bu kadarla sınırlı değil: Laboratuvara girerek zombi virüsüne karşı araştırmalar yaparak yeni ve etkili silahlar üretebiliyorsunuz. Önemli olan şehri korumak: masum ve sağlıklı insanlara zarar vermeden her çözümü denemeli ve şehri zombilerin istilasından korumalısınız.


Defender Z oyunu aslında DroidHen stüdyosunun Defender serisinin yeni bir üyesi. Defender II ve Defender III oyunlarından sonra Defender Z ile daha da geliştirilmiş bir oyun yapısı oyunseverleri bekliyor. Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve akıcı sezgisel kontrollerle oynaması oldukça keyifli. Defender Z APK dosyasını indirerek zombilere karşı yürütülen savaşta yerinizi alın. İyi oyunlar.

Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri Defender Z ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Defender Z APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder