Tiny Archers ikon

Tiny Archers APK

v1.29.05.0

Tiny Archers Açıklama

Tiny Archers, kalenizi korumak için okçuluk yeteneklerinizi kullandığınız eğlenceli bir oyun.

 

Oyunun hikayesi kötü karakterlerin kalenizi kuşatmasıyla başlıyor. Kalenizi savunmak ve kuşatmayı kaldırmak için tam bir savaş makinesi olan yayınızla beraber okçuluk yapıyor; tüm düşmanları öldürmeye çalışıyorsunuz. Cüceler, elfler ve Goblinlerden oluşan düşman ordusuna karşı hızlı olmanız sizi bir adım önde götürüyor. Her ne olursa olsun düşmanı kendinize yakınlaştırmamaya dikkat edin, düşman eline düşerseniz bölümün en başına dönüyorsunuz.

 

Kalenizi savunmak için kullanacağınız okun düşman üzerinde bayıltıcı ve yavaşlatıcı gibi çeşitli özel güçleri var. Ancak bunları elde etmek için savaşlardan kazanacağınız para puanlarla satın almanız gerekiyor. Yüksek kaliteli grafiklerle modellenen Tiny Archers'in oyun zevki oldukça yüksek. Çizgi film tadında grafiklere sahip oyunları ve aksiyon hikayelerini seviyorsanız Tiny Archers mutlaka denemeniz gereken bir yapım.

 

Ücretsiz olarak dağıtılan oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Tiny Archers ekran görüntüleri Tiny Archers ekran görüntüleri Tiny Archers ekran görüntüleri Tiny Archers ekran görüntüleri Tiny Archers ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.29.05.0

Geliştirici1DER Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi11.12.2017 - 13:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme202

Dosya boyutu 89.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8013

GÜVENLİKİndireceğiniz Tiny Archers APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.OsOs.TinyArchers

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.4

5 kullanıcı oyuna göre

Tiny Archers için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Tiny Archers v1.29.05.0 için
güzelmiş