Naruto X Boruto Ninja Voltage ikon

Naruto X Boruto Ninja Voltage APK

v2.0.0

Naruto'nun efsane ninjaları Naruto X Boruto Ninja Voltage oyunuyla sürükleyici bir hikayeye çıkıyor.

 

BANDAI NAMCO'nun geliştirdiği Naruto X Boruto Ninja Voltage, Naruto Next Generations ve Naruto Shippuden oyunlarının birleşiminden oluşan muhteşem bir RPG alt yapısına sahip. Oyunun baş karakterleri Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Kakashi Hatake, Sakura Haruno ve Shinobi. Başlangıçta kendi karakterinizi seçerek yerleşim bölgenizi inşa etmeye başlıyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gerekenler ise önce kendi bölgenizi korumak ve düşman köylerini ele geçirmeye çalışmak. Sizin gibi gerçek oyuncuların yönettiği köylerin kalelerini yıkacak, stratejik ninja hamleleri ile karakterlerinizi geliştirmeye çalışacaksınız.

 

Naruto X oyununda en temel dövüş tekniği Ninjutsu. Oyunun başında karakterleriniz düşük seviyeden başladığı için bu tekniği çok iyi yapamıyorlar, ancak RPG sistemiyle Ninjutsu'yu karakterlerinize çok iyi bir şekilde öğretme şansınız var. En nihayetinde ninjalarınızın dövüş ustalığı size bağlı gelişiyor, ne kadar çok mücadeleye girerseniz karakterleriniz de o kadar güçlü oluyor.

 

Japonya'dan başlayan efsane Naruto ve Boruto'nun aksiyon dolu hikayesine katılmak için Naruto X Boruto Ninja Voltage APK dosyasını ücretsiz olarak indirmeniz yeterli. Oyun temel versiyonda ücretsiz ancak, isterseniz oyun içi satın alma yöntemiyle karakterlerinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Naruto X Boruto Ninja Voltage ekran görüntüleri Naruto X Boruto Ninja Voltage ekran görüntüleri Naruto X Boruto Ninja Voltage ekran görüntüleri Naruto X Boruto Ninja Voltage ekran görüntüleri Naruto X Boruto Ninja Voltage ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki bazı özellikler iyileştirilmiş,

Simgelerde değişiklik yapılmış,

Oyun arayüzünde geliştirmeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder