Infinity Ops: Online FPS ikon

Infinity Ops: Online FPS APK

v1.5.1

Infinity Ops Online FPS oyunuyla FPS çatışmaları farklı bir boyuta taşınıyor!


Uzak bir gelecekteki savaşları konu alan Infinity Ops: Online FPS'de teknolojik gelişmelerin kaçınılmaz sonu ile karşılaşıyorsunuz. Bilim kurgu yapımı bir evrende geçen oyun hikayesinde FPS tabanlı gezegenler arası savaşlara katılıyorsunuz. Bu oyunda her şey üstün teknoloji ile donatılmış: askeri üsler, lazer yakıcı silahlar ve yok edici ışınlar askerinizin emrinde. Acemi, Sabotajcı, Tankçı ve Muharip sınıflarından bir asker seçin ve savaşmaya başlayın.


Infinity Ops'taki her askeri sınıfın kendine has yetenek ve silahları var. Bu da savaşın kaderini belirleyecek kadar önemli sonuçlara sahip. Oyunda bir takıma katılır veya kendi klanınızı kurarsanız, her sınıftan bir askere sahip olmak savaştaki durumunuzu belirliyor. İster arkadaşlarınızla isterseniz de dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla karşılaşacağınız bu oyunda tüm kontrol savaşçılarda.


Infinity Ops Online FPS'te birçok savaş haritası bulunuyor. Bilim kurgu tabanlı geliştirildiği için her haritanın görünümü sanki bir uzay üssünü andırıyor. FPS ve PvP tabanlı Android oyunlarını sevenler için Infinity Ops: Online FPS hem ücretsiz hem de gerçek zamanlı olması sayesinde oldukça iyi bir alternatif. Infinity Ops Online FPS APK dosyasını hemen indirerek savaşlara katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Infinity Ops: Online FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Infinity Ops: Online FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder