Infinity Ops: Online FPS ikon

Infinity Ops: Online FPS APK

v1.12.1

Infinity Ops: Online FPS Açıklama

Infinity Ops Online FPS oyunuyla FPS çatışmaları farklı bir boyuta taşınıyor!


Uzak bir gelecekteki savaşları konu alan Infinity Ops: Online FPS'de teknolojik gelişmelerin kaçınılmaz sonu ile karşılaşıyorsunuz. Bilim kurgu yapımı bir evrende geçen oyun hikayesinde FPS tabanlı gezegenler arası savaşlara katılıyorsunuz. Bu oyunda her şey üstün teknoloji ile donatılmış: askeri üsler, lazer yakıcı silahlar ve yok edici ışınlar askerinizin emrinde. Acemi, Sabotajcı, Tankçı ve Muharip sınıflarından bir asker seçin ve savaşmaya başlayın.


Infinity Ops'taki her askeri sınıfın kendine has yetenek ve silahları var. Bu da savaşın kaderini belirleyecek kadar önemli sonuçlara sahip. Oyunda bir takıma katılır veya kendi klanınızı kurarsanız, her sınıftan bir askere sahip olmak savaştaki durumunuzu belirliyor. İster arkadaşlarınızla isterseniz de dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla karşılaşacağınız bu oyunda tüm kontrol savaşçılarda.


Infinity Ops Online FPS'te birçok savaş haritası bulunuyor. Bilim kurgu tabanlı geliştirildiği için her haritanın görünümü sanki bir uzay üssünü andırıyor. FPS ve PvP tabanlı Android oyunlarını sevenler için Infinity Ops: Online FPS hem ücretsiz hem de gerçek zamanlı olması sayesinde oldukça iyi bir alternatif. Infinity Ops Online FPS APK dosyasını hemen indirerek savaşlara katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Infinity Ops: Online FPS APK son sürüm güncellemesinde oyun dengeleri yeniden düzenlenmiş.

Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri Infinity Ops: Online FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.1

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi13.01.2020 - 14:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme197

Dosya boyutu 423 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10090

GÜVENLİKİndireceğiniz Infinity Ops: Online FPS APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamedevltd.destinywarfare

APK imzası: b9eaa85af1273844af8187067bb2736a244fc6c9

Infinity Ops: Online FPS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Infinity Ops: Online FPS versiyonları:
  • 1. Infinity Ops: Online FPS v1.5.1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Infinity Ops: Online FPS oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Infinity Ops: Online FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Infinity Ops: Online FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder