Tank Raid Online ikon

Tank Raid Online APK

v2.66

Tank Raid Online Açıklama

Tankları hazırlayın, Tank Raid Online oyunuyla eğlenceli bir mini tank savaşı sizi bekliyor.

 

Gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız Tank Raid Online MOBA ve PvP tarzı savaşları başarıyla kurgulamayı başarmış bir oyun. Başlangıçta seçeceğiniz tank ile katılacağınız savaşlar 3'e 3, 2'ye 2, 1'e 4 ve 1'e 1 olmak üzere farklı modlarda gerçekleşiyor. Her bölümün savaşı yoğun aksiyon içeriyor ama tankların üstün yetenek olması oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

 

Oyun içerisinde farklı silah ve yeteneklere sahip 20 tank bulunuyor, başlangıçta biraz düşük özelliğe sahip tankla başlıyorsunuz ama ilerleyen bölümlerde kazanacağınız para ödülleriyle diğer tankların kilidini açabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynayacağınız takım modunda daha kolay para kazanıldığını belirtelim.

 

Tank Raid Online'daki savaşlar galaksileri andıran bir platformda gerçekleşiyor. Yüksek kaliteli grafikler ve başarılı animasyonlar da savaş sahnelerini tamamlayan önemli özellikler arasında. Ücretsiz geliştirilen Tank Raid Online APK dosyasını indirerek mini tankların savaşındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.66

GeliştiriciWolfFun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi11.06.2018 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme379

Dosya boyutu 57.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8827

GÜVENLİKİndireceğiniz Tank Raid Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.obuut.tankio

APK imzası: f1fbf8ce59813658b1f808ec7338cd346e7354a0

Tank Raid Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Tank Raid Online versiyonları:
  • 1. Tank Raid Online v2.36

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Tank Raid Online için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Tank Raid Online v2.36 için
Graniy2