Tank Raid Online ikon

Tank Raid Online APK

v2.66

Tankları hazırlayın, Tank Raid Online oyunuyla eğlenceli bir mini tank savaşı sizi bekliyor.

 

Gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız Tank Raid Online MOBA ve PvP tarzı savaşları başarıyla kurgulamayı başarmış bir oyun. Başlangıçta seçeceğiniz tank ile katılacağınız savaşlar 3'e 3, 2'ye 2, 1'e 4 ve 1'e 1 olmak üzere farklı modlarda gerçekleşiyor. Her bölümün savaşı yoğun aksiyon içeriyor ama tankların üstün yetenek olması oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

 

Oyun içerisinde farklı silah ve yeteneklere sahip 20 tank bulunuyor, başlangıçta biraz düşük özelliğe sahip tankla başlıyorsunuz ama ilerleyen bölümlerde kazanacağınız para ödülleriyle diğer tankların kilidini açabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynayacağınız takım modunda daha kolay para kazanıldığını belirtelim.

 

Tank Raid Online'daki savaşlar galaksileri andıran bir platformda gerçekleşiyor. Yüksek kaliteli grafikler ve başarılı animasyonlar da savaş sahnelerini tamamlayan önemli özellikler arasında. Ücretsiz geliştirilen Tank Raid Online APK dosyasını indirerek mini tankların savaşındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri Tank Raid Online ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Tank Raid Online için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Tank Raid Online v2.36 için
Graniy2