Komando görevi atış oyunu ikon

Komando görevi atış oyunu APK

v18.4

Komando görevi atış oyunu ile aksiyon dolu askeri görevlere hazırlanın.


Askeri komando karakterini kontrol edeceğiniz oyunda size verilen görevleri yerine getirerek ilerliyor, tüm düşman hattını çökertmeye çalışıyorsunuz. FPS yapısında oynanışa sahip olan oyunda onlarca görev sizleri bekliyor. Cesur ve yetenekli askerinizle birlikte tüm görevleri tamamlayın, ülkenizin çıkarını koruyun.


Komando görevi atış oyunundaki görevler genel olarak atıcılık görevlerinden oluşuyor. Bazı görevlerde keskin nişancı tüfeğinizle hedefleri yok ederken, bazı görevlerde sızma harekatı gerçekleştiriyor ve belirlenen noktaları imha etmeye çalışıyorsunuz. Her göreve uygun birçok silah modeli var. Oyundan kazanacağınız ödül puanlarıyla bu silahları kuşanarak savaş alanında daha etkili olabilirsiniz. Özellikle silah dürbünleri uzaktan atış görevlerinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri başarılı bir şekilde optimize edilmiş, takılma ve donma olmadan oynanabiliyor. Android aksiyon ve atıcılık oyunlarını seviyorsanız, Komando görevi atış oyunusizin için gayet ideal bir yapım. Komando görevi atış oyunu APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Komando görevi atış oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Komando görevi atış oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Komando görevi atış oyunu ekran görüntüleri Komando görevi atış oyunu ekran görüntüleri Komando görevi atış oyunu ekran görüntüleri Komando görevi atış oyunu ekran görüntüleri Komando görevi atış oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder