Dhoom 3 The Game ikon

Dhoom 3 The Game APK

v4.1

Dhoom 3 The Game Açıklama

Dhoom 3 The Game, aksiyon ve yarış tarzını bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunudur.


Dhoom 3 filminden esinlenerek geliştirilen Dhoom 3 The Game oyunu bir hırsızlık olayından sonra yaşanan hikayeyi konu alıyor. Hikayemiz soyguna tanık olan ana karakterin onu yakalamak istemesiyle başlıyor. Bu hikayede size düşen görev soyguncuyu yakalamak. Ancak bu hiç de kolay değil, Chicago'nun ara sokaklarında motosikletinizle boy gösterecek, polis ekipleriyle hırsızı yakalamak için yarışacaksınız.


Dhoom 3'te gerçekleşen yarışlar Chicago şehrinde yaşanıyor. Oldukça canlı bir şehir olan Chicago'nun sokaklarında akan trafik içerisinde hırsızı kovalayacak ve karşınıza çıkan engellere çarpmadan yarışı sürdüreceksiniz. Oyunda yüksek puan kazanmak için engellerden kurtulmanız şart. Bu sayede kilitli malzemelerin kilidini açabilir ve ana karakterinizi geliştirebilirsiniz.


Aksiyon ve yarış heyecanının oldukça yüksek olduğu Dhoom 3 ücretsiz oynanabiliyor. Dhoom 3 APK dosyasını indirip kurarak aksiyon dolu yarışlara katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dhoom 3 The Game ekran görüntüleri Dhoom 3 The Game ekran görüntüleri Dhoom 3 The Game ekran görüntüleri Dhoom 3 The Game ekran görüntüleri Dhoom 3 The Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1

Geliştirici99Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi29.01.2020 - 13:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme29

Dosya boyutu 52.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10120

GÜVENLİKİndireceğiniz Dhoom 3 The Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ninetyninegames.dhoomthree

APK imzası: 3a948ae24ff522ff0f4be9a11870c8a93f151ec3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder