Survivor.io ikon

Survivor.io APK

v1.5.3

Survivor.io Açıklama

Zombiler şehri istila ediyor. Survivor.io oyunuyla şehri zombilerden kurtaracak kahraman olarak görev alın.


Survivor.io tahmin edebileceğiniz gibi bir zombi oyunu. Platform tabanlı geliştirilen oyunda şehri ele geçirmek isteyen zombilere karşı sürükleyici bir savaşa katılacaksınız. Bu savaşta zombiler akın akın üstünüze gelecek, ve tabii ki bir kahraman olarak zombileri durdurma görevi size ait. Kontrol edeceğiniz savaşçı karakterin kapasitesi ve yetenekleri sınırsız, hayatta kalmayı başaran şehir sakinleri ile beraber zombilere karşı mücadelenin keyfini çıkarın.


Oyun içerisinde binlerce zombi canavarı var. Hepsiyle aynı anda yüzleşecek ve hepsini yok etmeye çalışacaksınız. Tek elle kontrol edebileceğiniz oyunda karakterinizin özel güçlerini kullanmaktan çekinmeyin. Sınırsız hamle kombinasyonunu kullanarak aksiyon dolu bu savaşta şehri kurtarın ve insanların kahramanı olun. Habby oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Survivor.io ücretsiz APK olarak oyun severlere sunuluyor. Survivor io APK dosyasını şimdi indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Survivor.io ekran görüntüleri Survivor.io ekran görüntüleri Survivor.io ekran görüntüleri Survivor.io ekran görüntüleri Survivor.io ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.3

GeliştiriciHabby

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi18.10.2022 - 12:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11173

GÜVENLİKİndireceğiniz Survivor.io APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dxx.firenow

APK imzası: 25e68dbf665b38c2bf1ccc41d9d71797b595ee26

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder