Kill Shot Virus ikon

Kill Shot Virus

v2.1.0

Kill Shot Virus, dünyayı istila eden zombi virüsüne karşı savaştığınız ve zombileri avladığınız sürükeyici bir oyun.

 

Nişancı gözüyle katılacağınız zombi savaşı dünyanın belirlenmiş bölgelerini kurtararak ilerliyor. Siz bir bölümü oynarken, diğer bölümlerde yer alan zombiler güçlenmeye ve yayılmaya devam ediyor. Bu da her bölümde işinizin biraz daha zorlaştığını gösteriyor, mutasyonun son aşamasına gelen güçlü zombilere karşı daha güçlü silahlarla mücadele etmeniz gerekiyor. 100'den fazla silah içerisinde ihtiyacınız olanı almak için savaş sırasında kazandığınız para puanları kullanmanız ve bölüm içerisindeki kasaları açmanız gerekiyor.

 

Kill Shot Bravo oyunuyla FPS (first person shooter) konusunda kendini kanıtlayan Hothead stüdyosunun geliştirdiği Kill Shot Virus, HD grafikleri ve sürükleyici oyun hikayesiyle gayet kaliteli bir yapım olmuş. Nişancılık ve zombi savaşı oyunlarını seviyorsanız, Kill Shot Virus de sizin için iyi bir alternatif olabilir. Oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor, ancak bazı silahları almak için savaşlardan kazanacağınız para puanlar yetersiz olabiliyor. Bu nedenle oyun içi satın alma yöntemine zorlayan bir yapı olduğunu söyleyebiliriz.

Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.0

GeliştiriciHothead Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.11.2017 - 11:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme131

Dosya boyutu 77.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7945

Güvenlik seçicileri
Kill Shot Virus eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Kill Shot Virus versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder