Kill Shot Virus ikon

Kill Shot Virus APK

v2.1.0

Kill Shot Virus, dünyayı istila eden zombi virüsüne karşı savaştığınız ve zombileri avladığınız sürükeyici bir oyun.

 

Nişancı gözüyle katılacağınız zombi savaşı dünyanın belirlenmiş bölgelerini kurtararak ilerliyor. Siz bir bölümü oynarken, diğer bölümlerde yer alan zombiler güçlenmeye ve yayılmaya devam ediyor. Bu da her bölümde işinizin biraz daha zorlaştığını gösteriyor, mutasyonun son aşamasına gelen güçlü zombilere karşı daha güçlü silahlarla mücadele etmeniz gerekiyor. 100'den fazla silah içerisinde ihtiyacınız olanı almak için savaş sırasında kazandığınız para puanları kullanmanız ve bölüm içerisindeki kasaları açmanız gerekiyor.

 

Kill Shot Bravo oyunuyla FPS (first person shooter) konusunda kendini kanıtlayan Hothead stüdyosunun geliştirdiği Kill Shot Virus, HD grafikleri ve sürükleyici oyun hikayesiyle gayet kaliteli bir yapım olmuş. Nişancılık ve zombi savaşı oyunlarını seviyorsanız, Kill Shot Virus de sizin için iyi bir alternatif olabilir. Oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor, ancak bazı silahları almak için savaşlardan kazanacağınız para puanlar yetersiz olabiliyor. Bu nedenle oyun içi satın alma yöntemine zorlayan bir yapı olduğunu söyleyebiliriz.

Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri Kill Shot Virus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder