Pixel Battle Royale ikon

Pixel Battle Royale APK

v1.5

Pixel Battle Royale, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir battle royale oyunudur.


Piksel tabanlı grafiklerle geliştirilen oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele ediyor ve hayatta kalan son oyuncu olmak için savaşıyorsunuz. Tüm Android battle royale oyunları gibi Pixel Battle Royale oyununda da geniş bir savaş haritası mevcut. Paraşütle atladığınız haritada silahları topluyor ve savaşmaya başlıyorsunuz. Oyunda Tabanca, SMG, Tüfek, Keskin Nişancı, El Bombası ve RPG gibi oldukça farklı türde silah bulunuyor.


Pixel Battle Royale oyununu diğer oyunlardan ayıran en önemli fark kesinlikle grafik yapısı. 8-bit piksel grafiklerle geliştirilen oyun gayet kaliteli ve akıcı bir görüntüye sahip. Android battle royale oyunlarını seviyorsanız, Timuz Games ekibinin geliştirdiği Pixel Battle Royale kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Pixel Battle Royale APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pixel Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Battle Royale ekran görüntüleri Pixel Battle Royale ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder