Defender III ikon

Defender III APK

v2.6.0

Defender serisinin yeni oyunu Defender III ejderhaların krallıklarını korumak için girdikleri mücadeleyi konu alan başarılı bir oyun.


Oyunun hikayesi, eski serideki oyunlarla aynı. Yani, canavarların saldırdığı krallığa karşı ejderhaların kale savunma savaşı bu seride de sürüyor. 4 büyük kötü karakterin yönettiği bu canavarlara karşı ejderhalara birlikte krallığınızı ve kalenizi korumak için sürükleyici bir savaşa katılacaksınız. Oyun yeni savaş alanında ve grafiklerde yapılan değişikliklerle eski seridekilere göre çok daha kaliteli hale gelmiş. Bunun yaında savaşçılar için eklenen yeni beceriler savaşları doğrudan etkileyecek düzeyde görünüyor. Doğadaki 4 ana elementi, yani toprak, rüzgar, su ve havayı kullanarak savaşçılarınızın yeni beceriler kazanmasını sağlayabilirsiniz.


Ejderha oyunları arasında geniş bir kitleye sahip olan Defender serisinin yeni oyunu da ücretsiz olarak oynanabiliyor. Defender III APK dosyasını indirerek krallığınızı ve kalenizi kurtarmak için savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Defender III APK güncel sürümüyle yeni Battle Pass'ler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder