Defender III ikon

Defender III

v2.5.7

Defender serisinin yeni oyunu Defender III ejderhaların krallıklarını korumak için girdikleri mücadeleyi konu alan başarılı bir oyun.

 

Oyunun hikayesi, eski serideki oyunlarla aynı. Yani, canavarların saldırdığı krallığa karşı ejderhaların kale savunma savaşı bu seride de sürüyor. 4 büyük kötü karakterin yönettiği bu canavarlara karşı ejderhalara birlikte krallığınızı ve kalenizi korumak için sürükleyici bir savaşa katılacaksınız. Oyun yeni savaş alanında ve grafiklerde yapılan değişikliklerle eski seridekilere göre çok daha kaliteli hale gelmiş. Bunun yaında savaşçılar için eklenen yeni beceriler savaşları doğrudan etkileyecek düzeyde görünüyor. Doğadaki 4 ana elementi, yani toprak, rüzgar, su ve havayı kullanarak savaşçılarınızın yeni beceriler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ejderha oyunları arasında geniş bir kitleye sahip olan Defender serisinin yeni oyunu da ücretsiz olarak oynanabiliyor. Defender III APK dosyasını indirerek krallığınızı ve kalenizi kurtarmak için savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.7

GeliştiriciDroidHen

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi10.01.2018 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme71

Dosya boyutu 46.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8117

Güvenlik seçicileri
Defender III eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Defender III versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder