Defender III ikon

Defender III APK

v2.6.0

Defender III Açıklama

Defender serisinin yeni oyunu Defender III ejderhaların krallıklarını korumak için girdikleri mücadeleyi konu alan başarılı bir oyun.


Oyunun hikayesi, eski serideki oyunlarla aynı. Yani, canavarların saldırdığı krallığa karşı ejderhaların kale savunma savaşı bu seride de sürüyor. 4 büyük kötü karakterin yönettiği bu canavarlara karşı ejderhalara birlikte krallığınızı ve kalenizi korumak için sürükleyici bir savaşa katılacaksınız. Oyun yeni savaş alanında ve grafiklerde yapılan değişikliklerle eski seridekilere göre çok daha kaliteli hale gelmiş. Bunun yaında savaşçılar için eklenen yeni beceriler savaşları doğrudan etkileyecek düzeyde görünüyor. Doğadaki 4 ana elementi, yani toprak, rüzgar, su ve havayı kullanarak savaşçılarınızın yeni beceriler kazanmasını sağlayabilirsiniz.


Ejderha oyunları arasında geniş bir kitleye sahip olan Defender serisinin yeni oyunu da ücretsiz olarak oynanabiliyor. Defender III APK dosyasını indirerek krallığınızı ve kalenizi kurtarmak için savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Defender III APK güncel sürümüyle yeni Battle Pass'ler eklenmiş.
Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri Defender III ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.0

GeliştiriciDroidHen

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi10.01.2018 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme85

Dosya boyutu 49.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8117

GÜVENLİKİndireceğiniz Defender III APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.droidhen.defender3

APK imzası: 0ca300397193115e7cd6ca8e016175f890b14eed

Defender III eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Defender III versiyonları:
  • 1. Defender III v2.5.7
  • 2. Defender III v2.3.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder