TEGRA: Adada Hayatta Kalma ikon

TEGRA: Adada Hayatta Kalma APK

v1.6.16

TEGRA: Adada Hayatta Kalma Açıklama

TEGRA: Adada Hayatta Kalma oyununda zombi kıyametinden sonra hayatta kalmak için büyük bir mücadeleye katılacaksınız.


Macera ve aksiyon dolu oyun kurgusuyla dikkat çeken Tegra'da zombi kıyametini yaşayacaksınız. Oyunun hikayesi zombi kıyametinden sonra başlıyor. Dünyayı alt üst eden bu kıyametten sonra tekrar eski yaşamınıza dönmek mümkün değil, ama bir şekilde hayatta kalmanız gerekiyor. Geniş bir açık dünya haritasında oynayacağınız bu oyunda hayatta kalmak için sürükleyici bir serüvene katılacaksınız. Oyundaki amacınız dünyanızı ve yaşamınızı tekrar düzene sokmak. Kendinize bir yerleşim yeri yaparak başlayacağınız oyunda sokağınızı, şehrinizi kurun ve teknolojileri kullanarak dünyanızı tekrar geliştirmeye başlayın.


TEGRA geniş oyun kurgusu ile dikkat çeken bir Android oyun. Zombi kıyametinden sonra hayatta kalmanın kilit noktası doğadaki kaynakları toplamak ve bunları doğru değerlendirmek. Açık dünya haritasında keşfedilmemiş bölgeleri keşfederek kaynakları toplayın ve bunları kendi hayatınızı geliştirmek için kullanın. Taş, odun, kömür, demir ve altın gibi birçok malzemenin tek kaynağı doğa. El yapımı malzemeleri kullanarak değerlendireceğiniz bu doğa ürünlerini dünyayı geliştirmek için kullanın, yeteneklerinizi kullanarak hayatınızı tekrar düzene koyun.


Uzun soluklu ve nefes kesen kurgusuyla TEGRA kesinlikle denemeniz gereken bir Android aksiyon oyunu durumunda. Hikaye odaklı hayatta kalma tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. TEGRA APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

TEGRA: Adada Hayatta Kalma ekran görüntüleri TEGRA: Adada Hayatta Kalma ekran görüntüleri TEGRA: Adada Hayatta Kalma ekran görüntüleri TEGRA: Adada Hayatta Kalma ekran görüntüleri TEGRA: Adada Hayatta Kalma ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.16

GeliştiriciAvega Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi12.11.2023 - 14:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 935 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11548

GÜVENLİKİndireceğiniz TEGRA: Adada Hayatta Kalma APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.avegagames.magic.craft.survival

APK imzası: bdc0dfddc865bbab32ec7d9dc62f0f8ea7951343

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

TEGRA: Adada Hayatta Kalma oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

TEGRA: Adada Hayatta Kalma nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TEGRA: Adada Hayatta Kalma APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder