Armed Heist ikon

Armed Heist APK

v2.9.4

Armed Heist Açıklama

Armed Heist, severek oynayacağınız aksiyon dolu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.


Banka soygunu hikayesi üzerine geliştirilen oyunda ekibinizle birlikte zorlu soygunlar gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki temel amacınız acımasız bir haydut ve suç patronu olmak. Bunu da oyundaki soygun görevlerini tamamlayarak yapmanız gerekiyor. Başarabilecek misiniz? Her zaman acımasız ve savaşa hazır olmanız şart. 70'den fazla bölüm ve görev içeren oyunda aksiyon hemen hemen hiç kesilmeden ilerliyor. Size düşen en büyük görev soygunu başarıyla tamamlamak ve ekibinizi çatışma alanından çıkarmak.


Armed Heist adıyla Google Play'de yayımlanan bu oyunda onlarca silah türü ve başarılı bir şekilde modellenmiş suç haritası bulunuyor. Her suç mahalli için farklı silahlar kullanmanız mümkün. Hatta bazı bölümler için üst seviye silahları kullanmanız şart. Karşınıza gelen özel kuvvetleri yenmenin tek yolu her zaman en iyi silahlara sahip olmak.


Android üçüncü şahıs nişancı oyunları arasında yer alan Armed Heist hem ücretsiz hem de mükemmel grafikleriyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Armed Heist APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Armed Heist APK son sürüm güncellemesinde;

Çok oyunculu yeni mücadeleler eklenmiş,

Yeni PvP haritası eklenmiş,

Oyun stabilitesi geliştirilmiş,

Reklam alt yapısı geliştirilmiş,

Oyun yazılarında görülen sorunlar düzeltilmiş,

Oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Armed Heist ekran görüntüleri Armed Heist ekran görüntüleri Armed Heist ekran görüntüleri Armed Heist ekran görüntüleri Armed Heist ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9.4

GeliştiriciSozap

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi19.04.2019 - 15:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme859

Dosya boyutu 686 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9546

GÜVENLİKİndireceğiniz Armed Heist APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sozap.badmen

APK imzası: f0933fe1cde3815839ec05ff196a42599912af93

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Armed Heist oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Armed Heist nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Armed Heist APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder