Armed Heist: TPS Banka Soygunu ikon

Armed Heist: TPS Banka Soygunu APK

v1.1.30

Armed Heist, severek oynayacağınız aksiyon dolu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.


Banka soygunu hikayesi üzerine geliştirilen oyunda ekibinizle birlikte zorlu soygunlar gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki temel amacınız acımasız bir haydut ve suç patronu olmak. Bunu da oyundaki soygun görevlerini tamamlayarak yapmanız gerekiyor. Başarabilecek misiniz? Her zaman acımasız ve savaşa hazır olmanız şart. 70'den fazla bölüm ve görev içeren oyunda aksiyon hemen hemen hiç kesilmeden ilerliyor. Size düşen en büyük görev soygunu başarıyla tamamlamak ve ekibinizi çatışma alanından çıkarmak.


Armed Heist: TPS Banka Soygunu Savaşı Silah Oyunu adıyla Google Play'de yayımlanan bu oyunda onlarca silah türü ve başarılı bir şekilde modellenmiş suç haritası bulunuyor. Her suç mahali için farklı silahlar kullanmanız mümkün. Hatta bazı bölümler için üst seviye silahları kullanmanız şart. Karşınıza gelen özel kuvvetleri yenmenin tek yolu her zaman en iyi silahlara sahip olmak.


Android üçüncü şahıs nişancı oyunları arasında yer alan Armed Heist hem ücretsiz hem de mükemmel grafikleriyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Armed Heist APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Armed Heist: TPS Banka Soygunu oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Armed Heist: TPS Banka Soygunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Armed Heist: TPS Banka Soygunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Armed Heist: TPS Banka Soygunu ekran görüntüleri Armed Heist: TPS Banka Soygunu ekran görüntüleri Armed Heist: TPS Banka Soygunu ekran görüntüleri Armed Heist: TPS Banka Soygunu ekran görüntüleri Armed Heist: TPS Banka Soygunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Armed Heist APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder