Guns of Boom - Online Shooter ikon

Guns of Boom - Online Shooter APK

v4.4.1

Guns of Boom üç boyutlu grafikleriyle sürükleyici aksiyon kurgusuna sahip çok oyunculu FPS oyunudur.

 

Takım halinde savaşlara katılacağınız oyun grafik yapısı ve sezgisel oyun kontrollerindeki başarı ile dikkatleri çekiyor. Counter-Strike'da olduğu gibi en çok adam öldüren takım oyunu kazanıyor. Savaşçı karakterinizi seçtikten sonra katılacağınız savaşlardan kazanacağınız ödül puanları hem karakterinizi kişiselleştirmenizi hem de ekipmanlarınızı yükseltmenizi sağlıyor. Karizma bir savaşçı görünümü ortaya çıkararak savaş alanındaki ustalığınızla birlikte dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

 

Guns of Boom'da çok başarılı olan oyuncuların eSpor Turnuvaları'na katılabildiğini belirtelim. Yani savaşlarda yüksek puan toplayan ve kendini kanıtlamış oyuncular Game Insight ekibinin düzenlediği eSpor savaşlarına katılarak adını duyurabiliyor.

 

Android FPS oyunları içerisinde kendine özgü grafik yapısı ve oyun tarzı ile mükemmel bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Guns of Boom APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. Guns of Boom APK dosyasını kurduktan sonra oyun yaklaşık 280 MB boyutunda ek bir data indirecek, bu nedenle indirme sırasında Wi-Fi ağına bağlı olmanızı tavsiye ederiz.

Guns of Boom - Online Shooter ekran görüntüleri Guns of Boom - Online Shooter ekran görüntüleri Guns of Boom - Online Shooter ekran görüntüleri Guns of Boom - Online Shooter ekran görüntüleri Guns of Boom - Online Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Guns of Boom - Online Shooter için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 ay önce Guns of Boom - Online Shooter v4.4.1 için
Oyun efso hemen indire basın
Ziyaretçi1 yıl önce Guns of Boom - Online Shooter v4.4.1 için
Çok güzel bir oyun ben bayılıyorum daha önce oynadım yine oynardım fakat Bu siteden nasıl yüklendiğini bilmiyorum