Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu ikon

Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu APK

v1.0.5

Un Ufak Edecek Mi?, Android telefonlarınızda keyifle oynayacağınız bir Android simülasyon oyunudur.


Güçlü bir doğrama makinesi neleri ezebilir? Telefon, kupa, bardak, televizyon veya aklınıza ne gelirse. Makine gayet güçlü, ama kontrol sizde. Malzemeleri içine atın ve gerektiğinde hız, güç vermek gibi işlemler yaparak makinenin malzemeyi ezmesine yardımcı oluyorsunuz.


Un Ufak Edecek Mi? özellikle makine oyunları arasında çok keyifli bir deneyim sunuyor. Un Ufak Edecek Mi? APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu ekran görüntüleri Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu ekran görüntüleri Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu ekran görüntüleri Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu ekran görüntüleri Un Ufak Edecek Mi? ASMR Haz Veren Doğrama Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder