Cafeland - Restoran Oyunu ikon

Cafeland - Restoran Oyunu APK

v2.1.9

Cafeland Restoran Oyunu, Android için geliştirilmiş simülasyon tabanlı bir kafeterya işletme oyunudur.


Başarılı simülasyon alt yapısına sahip olan oyunda kendi hayal gücünüze göre tasarlayacağınız bir kafeyi işletiyor ve müşterilerinizin damak tadına uygun menüler hazırlıyorsunuz. Oyundaki ilk kafeniz ve menü tabii biraz küçük oluyor. Ancak müşterileriniz memnun oldukça daha çok sipariş alıyor ve daha çok para kazanıyorsunuz.


Kafenizi geliştirip büyütmenin en iyi yolu ise tabii ki daha çok para kazanmak. Kazanacağınız her parayı restoranın masa ve sandalyelerinden, duvar kağıtlarına kadar geniş bir dekorasyon malzemeleri için kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz daha büyük bir dükkana geçerek kafenizde daha fazla müşteri misafir etmeniz mümkün. Cafeland Restoran Oyunu kafenizin mutfağında birçok menüyü pişirmenizi sağlıyor. Daha doğrusu, oyunda istediğiniz yemeği ve menüyü hazırlama imkanınız var. Tam bir Masterchef gibi davranarak yeni lezzetler keşfedip müşterilerinizin mutluluğunu katlayabilirsiniz.


Simülasyon ve kafe işletme oyunları arasında yer alan Cafeland Restoran Oyunu tamamen ücretsiz bir oyun. Cafeland Restoran Oyunu APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cafeland - Restoran Oyunu ekran görüntüleri Cafeland - Restoran Oyunu ekran görüntüleri Cafeland - Restoran Oyunu ekran görüntüleri Cafeland - Restoran Oyunu ekran görüntüleri Cafeland - Restoran Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder