WorldBox - SandBox Simülatörü ikon

WorldBox - SandBox Simülatörü APK

v0.14.5

WorldBox - SandBox Simülatörü Açıklama

WorldBox, Android için geliştirilen eğlenceli bir sandbox simülatörü oyunudur.


Sandbox oyunlarını seviyorsanız WorldBox oyunu tam size göre. Simülasyon tabanlı geliştirilen WorldBox'da sanal dünyaları keşfedin ve hayal gücünüzdeki yapıları inşa edin. Oyun içerisinde keşfedilecek birçok dünya var, bu dünyaların hepsini istediğiniz gibi simüle edebiliyorsunuz: İnsan toplulukları, evler, yollar ve aklınıza gelen her şeyi inşa edebilirsiniz.


Oyunun en sevdiğimiz özelliği başarıyla geliştirilmiş Sandbox sistemi. İstediğiniz her şeyi kurgulamanıza izin veren bu özellik sayesinde oyundaki sanal dünyaların hepsine farklı özellikler verebiliyorsunuz. Örneğin, oyun içerisinde sevmediğiniz bir sanal dünya varsa asit yağmuru ile o dünyayı eritebilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz tamamen size kalmış, WorldBox her özeliği ile buna açık bir oyun.


Minecraft benzeri oyun yapısı ile milyonlarca oyuncuya ulaşan WorldBox SandBox Simülatörü tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. 8-bit piksel grafikleri, başarılı kontrolleri ve sınırsız içeriği sayesinde severek oynayacağınız bu oyuna başlamak için WorldBox APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

WorldBox - SandBox Simülatörü ekran görüntüleri WorldBox - SandBox Simülatörü ekran görüntüleri WorldBox - SandBox Simülatörü ekran görüntüleri WorldBox - SandBox Simülatörü ekran görüntüleri WorldBox - SandBox Simülatörü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.14.5

GeliştiriciMaxim Karpenko

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi10.10.2022 - 11:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme120

Dosya boyutu 77.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11162

GÜVENLİKİndireceğiniz WorldBox - SandBox Simülatörü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mkarpenko.worldbox

APK imzası: 919840f247a1eac72f1f994d348c971a6ab44648

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder