Construction Sim 2017 ikon

Construction Sim 2017 APK

v1.3.1

Construction Sim 2017 (İş makinaları Simülasyonu) oyunu ağır vasıta kullanmayı seven, kullanmak isteyenlere hitap eden son derece başarılı grafikleri ile gerçekçi bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu oyunda yalnızca kamyon veya daha ağır araçları sürmüyor, kepçe, dozer, vinç ve forklif benzeri daha ağır araçları da kullanacaksınız.


Construction Sim 2017 oyunu içerisinde yer alan iş makinaları gruplara bölünmüş durumda, her grup içerisinde 10 adet level bulunmakta, her bir grupta göreve başlarken 1. levelden başlayacak, levelleri ne kadar hızlı sürede tamamlarsanız o kadar yüksek puan kazanacaksınız. Bu kazandığınız yüksek puanlar ile diğer gruplarda bulunan araçların kilidini açacak ve onları da kullanmaya başlayacaksınız.


Oyun ilk etapta kepçe ve kamyon ile başlıyor, kamyonu kullanarak harita üzerinde belirlenen noktaya varacak, orada bulunan kepçe ile kamyona kum yükledikten sonra, harita üzerinde belirli yere tekrar giderek yükü boşaltacaksınız. Önemli olan bu işlemi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yapmak ve yüksek puanlar kazanmak.


Oyunun 96 MB boyutundaki APK kurulum dosyasını sitemiz üzerinden hızlıca indirin ve siz de iş makinalarını kullanmaya başlayın, bu oyunu çok seveceksiniz. İyi oyunlar!

Construction Sim 2017 ekran görüntüleri Construction Sim 2017 ekran görüntüleri Construction Sim 2017 ekran görüntüleri Construction Sim 2017 ekran görüntüleri Construction Sim 2017 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun bu versiyonu ile oyuna yeni bölümler eklendi.

Artıları

Başarılı grafikler.

Gerçekçi deneyim.

Eksileri

Reklam içermekte. 

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder