BOKU BOKU ikon

BOKU BOKU APK

v1.0.125

BOKU BOKU, Android platformu için geliştirilen eğlenceli bir simülasyon tabanlı blok inşa oyunudur.  


Blok inşa oyunları arasında oldukça popüler olan BOKU BOKU'da blokları kullanarak kendinize ait bir sanal dünya inşa ediyorsunuz. Evlerden okula, restoranlardan eğlence parklarına kadar hayalinizdeki her şeyi BOKU BOKU'da inşa etmeniz mümkün. Oyunu oynamak için ihityacınız olan tek şey hayal kurmanız.


Android ekosisteminde Minecraft dahil blok inşa tarzına sahip birçok simülasyon ve sanal dünya oyunu var. Ancak BOKU BOKU bu oyunlar arasında nesne etkileşimi özelliği ile öne çıkıyor. Oyunda karşınıza gelen hemen hemen tüm eşyaları gerçek özellikleri ile kullanabilirsiniz. Örneğin, duvardaki saat, hesap makinesi ve tabii ki karakterlerin tuvalet ihtiyacı dahil her şey gerçekten çalışıyor.


BOKU BOKU'nun önemli bir diğer özelliği ise oyundaki karakterinizi tamamen kendiniz yaratabiliyor olmanız. Erkek veya kadın fark etmez, yüz hatlarından kıyafetlerine kadar tüm detayları siz belirliyorsunuz. Ayrıca gerçek çok oyunculu moda geçiş yaparak karakterinizin etkileyici görünümü ile diğer oyuncularla birlikte arkadaşlık kurabilirsiniz.


BOKU BOKU piksel boyutlu grafiklere sahip bir oyun. Çoğu blok inşa oyunu gibi tamamen ücretsiz ve hayal gücüne dayalı bir şekilde ilerliyor. BOKU BOKU APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri

Yorumlar

BOKU BOKU için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce BOKU BOKU v1.0.125 için
Abi oyunu yükseldikten sonra acılmıyo sinir oldum