BOKU BOKU ikon

BOKU BOKU APK

v1.0.226

BOKU BOKU Açıklama

BOKU BOKU, Android platformu için geliştirilen eğlenceli bir simülasyon tabanlı blok inşa oyunudur.


Blok inşa oyunları arasında oldukça popüler olan BOKU BOKU'da blokları kullanarak kendinize ait bir sanal dünya inşa ediyorsunuz. Evlerden okula, restoranlardan eğlence parklarına kadar hayalinizdeki her şeyi BOKU BOKU'da inşa etmeniz mümkün. Oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey hayal kurmanız.


Android ekosisteminde Minecraft dahil blok inşa tarzına sahip birçok simülasyon ve sanal dünya oyunu var. Ancak BOKU BOKU bu oyunlar arasında nesne etkileşimi özelliği ile öne çıkıyor. Oyunda karşınıza gelen hemen hemen tüm eşyaları gerçek özellikleri ile kullanabilirsiniz. Örneğin, duvardaki saat, hesap makinesi ve tabii ki karakterlerin tuvalet ihtiyacı dahil her şey gerçekten çalışıyor.


BOKU BOKU'nun önemli bir diğer özelliği ise oyundaki karakterinizi tamamen kendiniz yaratabiliyor olmanız. Erkek veya kadın fark etmez, yüz hatlarından kıyafetlerine kadar tüm detayları siz belirliyorsunuz. Ayrıca gerçek çok oyunculu moda geçiş yaparak karakterinizin etkileyici görünümü ile diğer oyuncularla birlikte arkadaşlık kurabilirsiniz.


BOKU BOKU piksel boyutlu grafiklere sahip bir oyun. Çoğu blok inşa oyunu gibi tamamen ücretsiz ve hayal gücüne dayalı bir şekilde ilerliyor. BOKU BOKU APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

BOKU BOKU APK son sürüm güncellemesinde oyun kalitesi geliştirilmiş.

BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri BOKU BOKU ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.226

GeliştiriciPIXTICLE

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.11.2019 - 20:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme224

Dosya boyutu 105 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9948

GÜVENLİKİndireceğiniz BOKU BOKU APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pixticle.bokuboku

APK imzası: c703686594f55c63f064b0b5f4afbfe30577c676

BOKU BOKU eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm BOKU BOKU versiyonları:
  • 1. BOKU BOKU v1.0.125

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

4 kullanıcı oyuna göre

BOKU BOKU için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce BOKU BOKU v1.0.125 için
Abi oyunu yükseldikten sonra acılmıyo sinir oldum