Family Farm Adventure ikon

Family Farm Adventure APK

v1.4.134

Family Farm Adventure APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir çiftlik oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Family Farm Adventure'da hem doğayı keşfedecek hem de çiftliğinizi yöneteceksiniz. Kezban ve Taner isminde iki ana karakterin olduğu oyunda doğal yaşamın keyfini çıkartacaksınız. Amacınız, bu karakterlerin çiftliklerini yönetmesine yardımcı olmak. Onlarla birlikte tarım işlerini yapacak, doğayı keşfedecek ve çiftlik evleri için gerekli olan malzemeyi toplamalarken en büyük yardımcıları oluyorsunuz.


Family Farm Adventure hem geniş hikayesi hem de akıcı oyun kurgusu ile öne çıkmayı başarıyor. Tropikal bir adada geçen hikayede keşfedilecek birçok öğe var. Hepsi de sizi bekliyor. Family Farm Adventure APK dosyasını indirin ve eğlenceli çiftlik oyununun keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Family Farm Adventure nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Family Farm Adventure APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Family Farm Adventure ekran görüntüleri Family Farm Adventure ekran görüntüleri Family Farm Adventure ekran görüntüleri Family Farm Adventure ekran görüntüleri Family Farm Adventure ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder