Frontline Warplanes ikon

Frontline Warplanes APK

v1.1.0

Frontline Warplanes uçak savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir aksiyon ve simülasyon oyunudur.

 

Başarılı fizik tabanıyla dikkat çeken oyunda son teknolojiye sahip savaş uçaklarıyla birlikte gökyüzünde süzülüyor, tornado gemileri dahil tüm düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Savaş uçaklarında modern silah sistemlerinin hemen hepsi bulunuyor. Ayrıca savaşlardan kazanacağınız puanlarla üstün silahları da uçağınıza eklemeniz mümkün. Bazı üst seviye silahları almak için uçağınızı yenilemeniz gerekiyor ancak savaşlardan kazanacağınız ödüller bu konuda size yardımcı oluyor.

 

Frontline Warplanes temel olarak uçak savaşı moduna sahip ve isteyen kullanıcılar için serbest ve çok oyunculu modlar da var. Bu geniş oyun içeriği gerçekçi ses efektleri ve üç boyutlu grafiklerle desteklendiği için ortaya oldukça etkileyici bir savaş oyunu çıkmış. Android uçak savaşı oyunları içerisinde hızla popüler olan Frontline Warplanes tamamen ücretsiz. Frontline Warplanes APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Frontline Warplanes ekran görüntüleri Frontline Warplanes ekran görüntüleri Frontline Warplanes ekran görüntüleri Frontline Warplanes ekran görüntüleri Frontline Warplanes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder