Tiny Station 2 ikon

Tiny Station 2

v1.0.29

Araba servisi simülasyon oyunu Tiny Station 2 ile tüm arabaları tamir edin.

 

Araba tamir istasyonu yöneteceğiniz Tiny Station 2'de tamirci görevlerini tamamlamaya ve istasyonunuzu büyültmeye çalışıyorsunuz. Yakıt doldurma, motor onarma, arabanın performansını arttırma, lastik değiştirme ve daha birçok eğlenceli görev oyunda sizleri bekliyor. Yapacağınız her tamir sonrasında para kazanıyor ve bu parayı istasyonu geliştirmek için harcıyorsunuz.

 

Oyunda müşterilerinizin sizden memnun olması çok önemli. Hem daha çok para kazanmak hem de yeni müşterileri tamirhanenize çekmek için müşterilerinizi memnun etmeniz şart. Bu sayede istasyonunuzun büyümesini hızlandırabilir ve işlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

 

Kendine has oyun kurgusu Tiny Station 2'yi Android simülasyon oyunları arasında oldukça farklı kılıyor. Oyunun grafik kalitesi ve kontrol birimleri oldukça başarılı. Tiny Station 2 APK dosyasını indirip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz.

Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.29

GeliştiriciElite Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi10.04.2018 - 12:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme28

Dosya boyutu 22.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8624

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder