Tiny Station 2 ikon

Tiny Station 2 APK

v1.0.29

Araba servisi simülasyon oyunu Tiny Station 2 ile tüm arabaları tamir edin.

 

Araba tamir istasyonu yöneteceğiniz Tiny Station 2'de tamirci görevlerini tamamlamaya ve istasyonunuzu büyültmeye çalışıyorsunuz. Yakıt doldurma, motor onarma, arabanın performansını arttırma, lastik değiştirme ve daha birçok eğlenceli görev oyunda sizleri bekliyor. Yapacağınız her tamir sonrasında para kazanıyor ve bu parayı istasyonu geliştirmek için harcıyorsunuz.

 

Oyunda müşterilerinizin sizden memnun olması çok önemli. Hem daha çok para kazanmak hem de yeni müşterileri tamirhanenize çekmek için müşterilerinizi memnun etmeniz şart. Bu sayede istasyonunuzun büyümesini hızlandırabilir ve işlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

 

Kendine has oyun kurgusu Tiny Station 2'yi Android simülasyon oyunları arasında oldukça farklı kılıyor. Oyunun grafik kalitesi ve kontrol birimleri oldukça başarılı. Tiny Station 2 APK dosyasını indirip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz.

Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri Tiny Station 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder