Family Life ikon

Family Life APK

v1.0.41

Family Life Açıklama

Family Life APK ile kendi ailenizi kurun ve seçimlerinizle kaderlerini belirleyin.


Aile hayatı sevgi dolu olduğu kadar zorlu tercihlerle insanları zora düşürür. Simülasyon tabanlı geliştirilen Family Life oyununda kendinize bir aile kurarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunun kurgusu çok açık: Aile hayatındaki detayları sizin tercihleriniz belirliyor. Bu nedenle karar vermeniz gereken yerlerde tercihinizi yaparak ailenizin hayatını belirlemeye çalışıyorsunuz. En sonunda mutlu bir aile olmak istiyorsanız kesinlikle tercihlerinize karar verirken dikkatli olmanız şart.


Supersonic ekibi tarafından geliştirilen bu oyun ücretsiz. Android simülasyon oyunları arasında aile kurgusuna sahip nadir oyunlar arasında yer alan Family Life APK kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile severek oynayacağınız bir Android oyun durumunda. Family Life APK dosyasını hemen indirin, ailenizi kurun ve kararlarınızı verin. İyi oyunlar.

Family Life ekran görüntüleri Family Life ekran görüntüleri Family Life ekran görüntüleri Family Life ekran görüntüleri Family Life ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.41

GeliştiriciSupersonic Studios LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi09.04.2024 - 18:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 83.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11629

GÜVENLİKİndireceğiniz Family Life APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.xia.familylife

APK imzası: eeb44da6c1d0fccd6ee9e3d80b86a2a627c7a17a

Family Life nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Family Life APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder