The Oregon Trail: Boom Town ikon

The Oregon Trail: Boom Town APK

v1.22.1

The Oregon Trail: Boom Town Açıklama

The Oregon Trail: Boom Town APK, simülasyon tabanlı geliştirilen eğlenceli bir şehir kurma ve yönetme oyunudur.


Macera ve heyecan bu oyunda hiç bitmiyor. Küçük bir sınır kasabası Missouri sakinleri büyük bir şehir olmak için sürekli çalışmak zorundadır. Bu şehirde yaşayan biri olarak katılacağınız oyunda şehri geliştirmek ve büyütmek için macera dolu bir hikayeye başlayacaksınız. Tehlikeli bir yolculuk sonrası başlayan bu hikayede şehirde yaşayan herkesin hayatta kalması için temel malzemeleri toplayın, şehirdeki evleri tamir edin, fabrikalar, hastaneler kurun ve hayallerinizdeki şehri inşa edin.


Her insan hayatta kalmak için temel gıda malzemelerine ihtiyaç duyar. Ancak Missouri'nin yaşadığı kötü günler nedeniyle şehirde tarım ürünleri çok az. Hemen işe koyularak domates, salatalık, buğday ve yumurta gibi temel ürünleri yetiştirmeye başlayın. Sizinle birlikte şehirdeki diğer insanlar da üretime başladığında tüm ihtiyaçlar karşılanacak ve şehrin gelişmeye başladığını göreceksiniz. Elbette oyun bunlarla sınırlı değil. Şehir kurmak gibi zor bir görevi başarmanın ilk adımlarından sonra sizi bekleyen yüzlerce görev bulunuyor. Hepsini tamamlayın ve insanlarla birlikte sakin, huzurlu bir hayatın keyfini çıkarın.


Tilting Point oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Şehir kurma oyunları sevenlere önerdiğimiz oyunun grafikleri ve hikayesi gayet başarılı. The Oregon Trail: Boom Town APK dosyasını hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirerek hayallerinizdeki şehri inşa etmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

The Oregon Trail: Boom Town ekran görüntüleri The Oregon Trail: Boom Town ekran görüntüleri The Oregon Trail: Boom Town ekran görüntüleri The Oregon Trail: Boom Town ekran görüntüleri The Oregon Trail: Boom Town ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.22.1

GeliştiriciTilting Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.05.2023 - 23:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 185 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11418

GÜVENLİKİndireceğiniz The Oregon Trail: Boom Town APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tiltingpoint.oregon.trail.settlers

APK imzası: 1193fdfadb181fcc79e20fb274c804739acbb4ca

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder