Trucker Ben - Truck Simulator ikon

Trucker Ben - Truck Simulator APK

v4.4

Trucker Ben - Truck Simulator Açıklama

Trucker Ben Truck Simulator APK ile eğlenceli kargo şoförlüğü görevleri sizi bekliyor.


İki boyutlu (2D) grafiklerle geliştirilen ve simülasyon tabanlı olan Trucker Ben - Truck Simulator oyununda yeni bir kamyon sürme deneyimine hazır olun. Platform tarzında geliştirilen oyun yapısıyla öne çıkan bu oyunda kamyon şoförü Ben ile kargoları gitmesi gereken yerlere taşıyorsunuz. Oyun içerisinde taşınacak onlarca kargo bulunuyor. Her kargo görevi farklı lokasyonlarda olduğu için geniş bir oyun içeriği sunuluyor.


Trucker Ben - Truck Simulator'de birçok kamyon modeli bulunuyor. Görevleri tamamladıkça biriktireceğiniz paraları kullanarak yeni kamyonları satın alabilir ve garajınızı genişletebilirsiniz. Oyundaki temel göreviniz kargoları gitmesi gereken yere götürmek. Bu yol güzergahında kamyon sürmenizi zorlaştıracak birçok engel bulunuyor. Örneğin, çamurlu yol ayrımları oldukça engelleyici. Dikkatli bir şekilde sürerek ve doğru lastikleri tercih ederek bu engelleri aşabilirsiniz.


Kamyon sürme oyunları arasında iki boyutlu grafikleri sayesinde farklı bir deneyim süren Trucker Ben Truck Simulator oldukça keyifli bir oyun olmuş. Trucker Ben Truck Simulator APK dosyasını şimdi indirin ve kamyon sürmeye başlayın.

Trucker Ben - Truck Simulator ekran görüntüleri Trucker Ben - Truck Simulator ekran görüntüleri Trucker Ben - Truck Simulator ekran görüntüleri Trucker Ben - Truck Simulator ekran görüntüleri Trucker Ben - Truck Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4

GeliştiriciPOLOSKUN

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi03.01.2023 - 17:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 39.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11248

GÜVENLİKİndireceğiniz Trucker Ben - Truck Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Poloskun.TruckerBen

APK imzası: 6303bb151428d35ce8968bd7d8eddcb8d93a771d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder