Proton Bus Simulator 2020 ikon

Proton Bus Simulator 2020 APK

v247

Proton Bus Simulator 2020 Açıklama

Proton Bus Simulator 2020, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız bir otobüs sürme simülasyonudur.


Android otobüs sürme oyunları arasında Proton Bus Simulator 2020 kendine özgü bir kurguyla oyuncuların karşısına çıktı. Bu sefer oyundaki göreviniz şehirlerarası değil, şehir içi otobüs şoförü görevi üstlenmek. Oyun içerisinde sadece Sao Paulo şehir haritası var ve oldukça geniş. Otobüsünüzle birlikte duraklarda bekleyen insanları alarak güzergah üzerinde indiriyorsunuz. Göreviniz bununla sınırlı değil, otobüsün geliştirilmesi, bakımının yapılması ve yenilenmesi gibi görevleriniz de var. Kazanacağınız para puan ödüllerini kullanarak otobüsünüzü daha iyi bir hale getirebilir ve yeni modeller satın alarak daha çok para kazanabilirsiniz.


Android otobüs sürme simülasyonu oyunlarını seviyorsanız kesinlikle telefon ve tabletinizde olması gereken bir oyun. Proton Bus Simulator 2020 APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Proton Bus Simulator 2020 APK son sürüm güncellemesi ile şehir haritasına sanayi bölgesi eklenmiş. Sanayi bölgesine yolcu taşımak için oyunu hemen indirip kurabilirsiniz.

Proton Bus Simulator 2020 ekran görüntüleri Proton Bus Simulator 2020 ekran görüntüleri Proton Bus Simulator 2020 ekran görüntüleri Proton Bus Simulator 2020 ekran görüntüleri Proton Bus Simulator 2020 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv247

GeliştiriciMEP

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.06.2019 - 09:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1056

Dosya boyutu 780 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9675

GÜVENLİKİndireceğiniz Proton Bus Simulator 2020 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.viamep.protonbussimulator

APK imzası: 3706a900db6b8141dad7cbe2a57a2b850c45820a

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Proton Bus Simulator 2020 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Proton Bus Simulator 2020 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Proton Bus Simulator 2020 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder