Drive Simulator 2020 ikon

Drive Simulator 2020 APK

v1.0

Drive Simulator 2020 kendi inşaat şirketinizi kurup yöneteceğiniz başarılı bir simülasyon oyunu.


Drive Simulator'de kendi şirketinizi kuruyorsunuz ama bir inşaat şirketinde genellikle ne iş olur? Kum taşıma, yollara asfalt serme, inşaat malzemeleri taşıma ve daha birçok şey. Bu oyunda da şirketinizin sahip olduğu bu araçları kullanarak görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Başarılı simülasyon yapısıyla dikkat çeken oyunun bazı görevlerinde kamyon sürecek, bazı görevlerinde silindir kullanacak bazı görevlerinde ise vinç kullanacaksınız. Android ekosisteminde bu görevler genelde farklı oyunlar içinde olur. Drive Simulator 2020 ise bunları tek bir oyuna ve 7 farklı mod seçeneğine toplamış.


Drive Simulator 2020'nin simülasyon yapısı gibi grafikleri de oldukça başarılı. Geniş bir harita içerisinde gece-gündüz döngüsü, araçları kişiselleştirme ve kamyon, tır, vinç ve silindir gibi birçok farklı arabanın farklı modeli gibi seçeneklerle oyun geniş bir içeriği sizlere sunuyor.


Kamyon, tır sürme ve inşaat araçlarını kullanmaya dayalı oyunları seviyorsanız Drive Simulator 2020 kesinlikle size göre. Drive Simulator 2020 APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Drive Simulator 2020 ekran görüntüleri Drive Simulator 2020 ekran görüntüleri Drive Simulator 2020 ekran görüntüleri Drive Simulator 2020 ekran görüntüleri Drive Simulator 2020 ekran görüntüleri

Yorumlar

Drive Simulator 2020 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Drive Simulator 2020 v1.0 için
ÇOK İYİ