Virtual Truck Manager 2 ikon

Virtual Truck Manager 2 APK

v1.0.20

Virtual Truck Manager 2 APK oyunu çevrimiçi kamyon simülasyonu ile sürüş yeteneklerinizi gösterin.


Android kamyon simülasyonu oyunları arasında yer alan VTM 2 kendinize ait bir nakliye şirketinizi yönettiğiniz bir oyun. Şehrin çeşitli yerlerindeki malzemeleri farklı bir yere taşımak sizin göreviniz. Şirketinizi kurun, kamyonunuza atlayın ve taşımacılık işlerini üstlenin. Dikkat etmeniz gereken taşıma işlemini size verilen zaman içerisinde tamamlamak.


Virtual Truck Manager 2 basit bir simülasyon oyunundan daha geniş içeriğe sahip. Oyundaki temel göreviniz kamyon ile taşımacılık yapmak olsa da çok daha fazla görev yelpazesi var. Bunlar arasında şehrin kurulması için gerekli olan malzemeleri temin etmek, demiryolu ve havaalanı gibi yerlerin görevlerini tamamlamak gibi sıradışı görevler de bulunuyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. İlk serisinde milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmayı başaran Virtual Truck Manager ikinci serisi ile de gayet başarılı bir yapım olmuş. Virtual Truck Manager 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi kamyon şirketinizi kurup yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Virtual Truck Manager 2 ekran görüntüleri Virtual Truck Manager 2 ekran görüntüleri Virtual Truck Manager 2 ekran görüntüleri Virtual Truck Manager 2 ekran görüntüleri Virtual Truck Manager 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder