Public Transport Simulator Coach ikon

Public Transport Simulator Coach APK

v1.1

Public Transport Simulator Coach oyunuyla otobüs şoförleri yola çıkıyor.


Otobüs sürme simülasyonu olan Public Transport Simulator Coach'ta otobüs şoförlüğü görevleri sizi bekliyor. Büyük bir şehir haritası içeren oyunda otobüs şoförlüğü yaparak insanları gitmek istedikleri yere götürüyorsunuz. Geniş içeriğiyle dikkat çeken Public Transport Simulator Coach'ta hem şehirlerarası hem de şehir içi otobüs görevleri ve modları var. Modlar arasından istediğinizi seçerek otobüsünüzü sürmeye başlayabilirsiniz. Özellikle şehirlerarası otobüs sürme deneyimi gayet başarılı: Otogardan başlayan sürüş, yolcuların otobüse binmesi, ayrılması ve mola yerleri gibi animasyonlarla desteklenmiş. Bu animasyonlar da oyunun keyfini oldukça artırmış.


Android otobüs sürme oyunları arasında öne çıkan Public Transport Simulator Coach hem gerçekçi fizik modellemesi hem akıcı oyun kurgusu ile gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Siz de otobüs sürme oyunlarını seviyorsanız Public Transport Simulator Coach kesinlikle denemeniz gereken yapımlardan birisi. Public Transport Simulator Coach APK dosyasını hemen indirerek otobüs şoförlüğüne başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Public Transport Simulator Coach nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Public Transport Simulator Coach APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Public Transport Simulator Coach ekran görüntüleri Public Transport Simulator Coach ekran görüntüleri Public Transport Simulator Coach ekran görüntüleri Public Transport Simulator Coach ekran görüntüleri Public Transport Simulator Coach ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder