Idle Miner Tycoon ikon

Idle Miner Tycoon

v2.51.0

Madencilik oyunu olarak geliştirilen Idle Miner Tycoon'da kendi maden şirketinizi kurun ve farklı madenler çıkarmanın zevkini yaşayın.


Sıfırdan bir maden şirketi kurarak başlayacağınız oyunun başlangıcında madeni çıkartıp işliyor ve ticaretini yaparak para kazanıyorsunuz. Harita üzerinde belli noktalarda yer alan çeşitli madenleri ilk başta kazma ve kürekle çıkartıyorsunuz ama şirketiniz para kazandıkça tam bir maden endüstrisi kurmaya başlıyorsunuz. Tabii bu endüstri makinelerinin hepsi parayla alınabiliyor, bu nedenle yüksek değerdeki madenleri çıkarmak ve ticaretini yapmak sizin için daha iyi olacaktır.


Madencilik oyununda altın, yakut, kömür, aytaşı, kristal ve yeşimtaşı gibi 15 farklı maden bulunuyor. Seviye yükseldikçe farklı madenlerin bulunduğu noktaları harita üzerinden görebiliyorsunuz. Maden şirketinizin farklı madenler çıkarmasını sağlamak için işçilerinizin motivasyonunu yüksek tutmanız şart. Bunu da yeni işçiler ve prestiji yüksek bir müdür alarak yapabilirsiniz.


Idle Miner Tycoon'ın güzel bir yanı da internet olmadan ve ücretsiz olarak oynanabilmesi. Kurulum dosyasını hemen indirin ve madencilik şirketinizi kurarak oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Maden Genel Bakışı görünümü geliştirilmiş. Hangi alanı yükseltmeniz gerektiğini daha kolay tespit edebilir ve ok düğmelerini kullanarak hızlı gezinebilirsiniz,

Toplanabilenler menüsü gecikme olmadan açılacak şekilde güncellenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.51.0

GeliştiriciFluffy Fairy Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi19.08.2017 - 10:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3345

Dosya boyutu 91.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7736

Güvenlik seçicileri
Idle Miner Tycoon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Idle Miner Tycoon versiyonları:
  • 1. Idle Miner Tycoon v2.37.1
  • 2. Idle Miner Tycoon v1.31.3

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Idle Miner Tycoon v1.31.3 için
saol