Idle Miner Tycoon ikon

Idle Miner Tycoon

v2.37.1

Madencilik oyunu olarak geliştirilen Idle Miner Tycoon'da kendi maden şirketinizi kurun ve farklı madenler çıkarmanın zevkini yaşayın.

 

Sıfırdan bir maden şirketi kurarak başlayacağınız oyunun başlangıcında madeni çıkartıp işliyor ve ticaretini yaparak para kazanıyorsunuz. Harita üzerinde belli noktalarda yer alan çeşitli madenleri ilk başta kazma ve kürekle çıkartıyorsunuz ama şirketiniz para kazandıkça tam bir maden endüstrisi kurmaya başlıyorsunuz. Tabii bu endüstri makinelerinin hepsi parayla alınabiliyor, bu nedenle yüksek değerdeki madenleri çıkarmak ve ticaretini yapmak sizin için daha iyi olacaktır.

 

Madencilik oyununda altın, yakut, kömür, aytaşı, kristal ve yeşimtaşı gibi 15 farklı maden bulunuyor. Seviye yükseldikçe farklı madenlerin bulunduğu noktaları harita üzerinden görebiliyorsunuz. Maden şirketinizin farklı madenler çıkarmasını sağlamak için işçilerinizin motivasyonunu yüksek tutmanız şart. Bunu da yeni işçiler ve prestiji yüksek bir müdür alarak yapabilirsiniz.

 

Idle Miner Tycoon'ın güzel bir yanı da internet olmadan ve ücretsiz olarak oynanabilmesi. Kurulum dosyasını hemen indirin ve madencilik şirketinizi kurarak oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri Idle Miner Tycoon ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tüm oyuncular için profil sayfası özelliği eklenmiş,

Madenlerin kaydırma işlevi geliştirilmiş,

Anakarada açılan bariyer ve maden kuyuları ile ilgili yeni bildirimler.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.37.1

GeliştiriciFluffy Fairy Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi19.08.2017 - 10:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2641

Dosya boyutu 94.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7736

Güvenlik seçicileri
Idle Miner Tycoon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Idle Miner Tycoon versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Idle Miner Tycoon v1.31.3 için
saol