Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » City Mania: Town Building Game

City Mania: Town Building Game

v1.1.2i
reklamlar
City Mania: Town Building Game
City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

City Mania: Town Building Game Açıklama

Little Big City 2 ile şehir kurma oyunları arasında oldukça iddialı olan Gameloft, City Mania'da çizgi film karakterlerini de ekleyerek farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

21. Yüzyılın en gelişmiş şehrini kurmak oyundaki temel göreviniz. Pizza kulesinden, AVM'lere kadar oldukça geniş bir inşa alanı sunan oyunda şehirdeki asayişi ve düzeni sağlamak için size yardımcı olacak karakterleri işe almanız gerekiyor. Sevimli ve komik çizgi film karakterleri Çavuş Haydari ve Emre Becerikli gibi birçok karakter işe alınmak için sizi bekliyor.

 

Şehrinizdeki ticaret, eğitim ve eğlence sektörlerini geliştirebilmek için hepsinde ayrı ayrı uzmanlaşmış olmanız gerekiyor. Örneğin ticaret sektörünü geliştirmek için önce başlangıç seviyesindeki ticari işletmeleri kurmanız ve bunların başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayarak uzmanlık seviyesine yükselmeniz gerekiyor. Uzmanlık seviyesine yükseldiğinizde yeni ticaret merkezlerinin kilidi açılacak ve şehrinizin ticaretini geliştirmeye başlayabileceksiniz.

 

Şehrinizin gelişmişlik seviyesini oyundaki arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla karşılaştırmak için onların şehrini gezebiliyorsunuz. Bu gezinti sırasında şehriniz için yeni fikirler edinebilir ve ihtiyınız olan materyalleri ortak pazar yerinden satın alabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Yaz mevsimine özel bina ve etkinlikler oyuna eklendi.

reklamlar

City Mania: Town Building Game Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: