City Mania: Town Building Game ikon

City Mania: Town Building Game

v1.8.0a

Little Big City 2 ile şehir kurma oyunları arasında oldukça iddialı olan Gameloft, City Mania'da çizgi film karakterlerini de ekleyerek farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

21. Yüzyılın en gelişmiş şehrini kurmak oyundaki temel göreviniz. Pizza kulesinden, AVM'lere kadar oldukça geniş bir inşa alanı sunan oyunda şehirdeki asayişi ve düzeni sağlamak için size yardımcı olacak karakterleri işe almanız gerekiyor. Sevimli ve komik çizgi film karakterleri Çavuş Haydari ve Emre Becerikli gibi birçok karakter işe alınmak için sizi bekliyor.

 

Şehrinizdeki ticaret, eğitim ve eğlence sektörlerini geliştirebilmek için hepsinde ayrı ayrı uzmanlaşmış olmanız gerekiyor. Örneğin ticaret sektörünü geliştirmek için önce başlangıç seviyesindeki ticari işletmeleri kurmanız ve bunların başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayarak uzmanlık seviyesine yükselmeniz gerekiyor. Uzmanlık seviyesine yükseldiğinizde yeni ticaret merkezlerinin kilidi açılacak ve şehrinizin ticaretini geliştirmeye başlayabileceksiniz.

 

Şehrinizin gelişmişlik seviyesini oyundaki arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla karşılaştırmak için onların şehrini gezebiliyorsunuz. Bu gezinti sırasında şehriniz için yeni fikirler edinebilir ve ihtiyınız olan materyalleri ortak pazar yerinden satın alabilirsiniz.

City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri City Mania: Town Building Game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni şehir görevleri eklenmiş,

Nadir Ürün Hamarat Görevleri için iki kat daha fazla ödül şansı,

Çentikli ekranlara yönelik optimizasyon yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.0a

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi27.07.2017 - 12:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme2453

Dosya boyutu 59.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7574

Güvenlik seçicileri
City Mania: Town Building Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm City Mania: Town Building Game versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder