Doğan Simülatör 2 ikon

Doğan Simülatör 2 APK

v0.1

Doğan Simülatör 2 Açıklama

Doğan Simülatör 2 APK ile araba sürmenin keyfini çıkarın.


Araba sürme simülasyonu olarak tasarlanan Doğan Simülatör 2 oyununda Türkiye'de oldukça meşhur olan Şahin-Doğan serisini süreceksiniz. Eğlenceli oyun kurgusuna sahip olan oyunda başarılı sürüş mekaniği ve açık dünya haritası sizi bekliyor. Farklı oyun modlarında kendi aracınızı süreceğiniz Doğan Simülatör 2 aynı zamanda modifiye seçeneklerine de sahip. Yani, aracınızı istediğiniz gibi modifiye etmeniz mümkün. Bildiğiniz gibi Türkiye'de en çok modifiye edilen araçların başında Tofaş Doğan serisi araçlar geliyor. Siz de kendi aracınızı bu oyunla modifiye edebilirsiniz.


Android araba sürme oyunları arasında yer alan Doğan Simülatör 2, eğlenceli oyun yapısı sayesinde denemeye değer bir oyun görünümü kazanıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Doğan Simülatör 2 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Doğan Simülatör 2 ekran görüntüleri Doğan Simülatör 2 ekran görüntüleri Doğan Simülatör 2 ekran görüntüleri Doğan Simülatör 2 ekran görüntüleri Doğan Simülatör 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.1

GeliştiriciLAZ GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi29.01.2024 - 18:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme272

Dosya boyutu 210 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11590

GÜVENLİKİndireceğiniz Doğan Simülatör 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.LoneWolf.DoganSimulator2

APK imzası: 96cfc12a11f2ede3c1d72d6c916b14c04d982d4b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder