Extreme City GT Car Stunts ikon

Extreme City GT Car Stunts

v1.4

Extreme City GT Car Stunts oyunu ile hız ve heyecan dolu GT yarışlarına katılın.


Android yarış oyunu Extreme City GT Car Stunts'ta sürükleyici yarışlar sizi bekliyor. Ultra hızlı onlarca araba modeli ve engel dolu yarış pistlerinin yer aldığı oyunda gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Her yarış oyununda olduğu gibi amacınız pisti birinci bitirmek. Ancak bu hiç de kolay değil. Oyundaki her araba hızlı ama özel güçlendiricilere sahip olan oyuncu sayısı az. Bu nedenle Nitro gibi güçlendiricileri sık sık kullanan oyuncular yarışın favorisi durumunda.


Extreme City GT Car Stunts'ın yarış pistleri bildiğimiz yarış oyunlarında yer alan pistlerden oldukça farklı bir modellemeye sahip. Bazen kum bazen de su dolu pistlerde yarışmak hem ilgi çekiyor hem de oyuncuları oldukça zorluyor. Ancak ne olursa olsun oyunun grafikleri 45 MB boyutundaki bir oyuna göre oldukça kaliteli ve akıcı bir deneiym sunuyor.


Android yarış oyunlarını sevenler için Extreme City GT Car Stunts kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Extreme City GT Car Stunts APK dosyasını ücretsiz indirin ve yarışmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4

GeliştiriciAvengers Academy

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi04.08.2019 - 10:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme85

Dosya boyutu 45.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9795

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder