Extreme City GT Car Stunts ikon

Extreme City GT Car Stunts APK

v1.4

Extreme City GT Car Stunts oyunu ile hız ve heyecan dolu GT yarışlarına katılın.


Android yarış oyunu Extreme City GT Car Stunts'ta sürükleyici yarışlar sizi bekliyor. Ultra hızlı onlarca araba modeli ve engel dolu yarış pistlerinin yer aldığı oyunda gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Her yarış oyununda olduğu gibi amacınız pisti birinci bitirmek. Ancak bu hiç de kolay değil. Oyundaki her araba hızlı ama özel güçlendiricilere sahip olan oyuncu sayısı az. Bu nedenle Nitro gibi güçlendiricileri sık sık kullanan oyuncular yarışın favorisi durumunda.


Extreme City GT Car Stunts'ın yarış pistleri bildiğimiz yarış oyunlarında yer alan pistlerden oldukça farklı bir modellemeye sahip. Bazen kum bazen de su dolu pistlerde yarışmak hem ilgi çekiyor hem de oyuncuları oldukça zorluyor. Ancak ne olursa olsun oyunun grafikleri 45 MB boyutundaki bir oyuna göre oldukça kaliteli ve akıcı bir deneiym sunuyor.


Android yarış oyunlarını sevenler için Extreme City GT Car Stunts kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Extreme City GT Car Stunts APK dosyasını ücretsiz indirin ve yarışmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri Extreme City GT Car Stunts ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder