Tır Simülatörü Avrupa 2 ikon

Tır Simülatörü Avrupa 2 APK

v0.42

Truck Simulator Europe 2 Avrupa'nın yollarında kamyon şoförlüğü yapacağınız başarılı bir simülasyon oyunu.


Gerçekçi fizik yapısı ve oyun motoruyla dikkat çeken Truck Simulator Europe 2 (Tır Simülatörü Avrupa 2), taşımacılık görevleri üzerine kurulmuş. Kamyonunuzla birlikte Berlin, Madrid, Prag, Milano ve Venedik gibi birçok Avrupa şehrine taşımacılık yaparken kazandığınız paralarla işlerinizi geliştirip, kamyonunuzu yenileyebileceksiniz. Oyun içerisinde 12 tır ve 6 kamyon modeli bulunuyor. Her kamyonun kokpiti de oyunun gerçekçiliğini arttıracak şekilde aslına uygun olarak modellenmiş.


Kamyon ve tır simülatörü Truck Simulator Europe 2'de gece gündüz döngüsü, mevsim geçişleri, otoyol ve köy yolları gibi oyunun keyfini arttıracak detaylar bulunuyor. Oyunun ücretsiz oynanabilmesi de olumlu bir durum. Truck Simulator Europe 2 APK dosyasını indirerek kamyonunuzla birlikte taşımacılık yapmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tır Simülatörü Avrupa 2 ekran görüntüleri Tır Simülatörü Avrupa 2 ekran görüntüleri Tır Simülatörü Avrupa 2 ekran görüntüleri Tır Simülatörü Avrupa 2 ekran görüntüleri Tır Simülatörü Avrupa 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tır Simülatörü Avrupa 2 APK yeni ve son sürümünde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Tır Simülatörü Avrupa 2 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Tır Simülatörü Avrupa 2 v0.22 için
çok güzel atlaslar dizede öneririm
Ziyaretçi3 yıl önce Tır Simülatörü Avrupa 2 v0.1.7 için
çok iyi oyun
Ziyaretçi3 yıl önce Tır Simülatörü Avrupa 2 v0.1.7 için
:)