Truck Simulator Europe 2

Truck Simulator Europe 2

v0.0.8

Truck Simulator Europe 2 Avrupa'nın yollarında kamyon şoförlüğü yapacağınız başarılı bir simülasyon oyunu.

 

Gerçekçi fizik yapısı ve oyun motoruyla dikkat çeken Truck Simulator Europe 2, taşımacılık görevleri üzerine kurulmuş. Kamyonunuzla birlikte Berlin, Madrid, Prag, Milano ve Venedik gibi birçok Avrupa şehrine taşımacılık yaparken kazandığınız paralarla işlerinizi geliştirip, kamyonunuzu yenileyebileceksiniz. Oyun içerisinde 12 tır ve 6 kamyon modeli bulunuyor. Her kamyonun kokpiti de oyunun gerçekçiliğini arttıracak şekilde aslına uygun olarak modellenmiş.

 

Kamyon ve tır simülatörü Truck Simulator Europe 2'de gece gündüz döngüsü, mevsim geçişleri, otoyol ve köy yolları gibi oyunun keyfini arttıracak detaylar bulunuyor. Oyunun ücretsiz oynanabilmesi de olumlu bir durum. Truck Simulator Europe 2 APK dosyasını indirerek kamyonunuzla birlikte taşımacılık yapmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Truck Simulator Europe 2 ekran görüntüleri Truck Simulator Europe 2 ekran görüntüleri Truck Simulator Europe 2 ekran görüntüleri Truck Simulator Europe 2 ekran görüntüleri Truck Simulator Europe 2 ekran görüntüleri

Minecraft bilgileri

Güncel versiyonv0.0.8

GeliştiriciWandA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 gün önce

Eklenme tarihi16.04.2018 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme81

Dosya boyutu 44.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8639

Truck Simulator Europe 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder