Kamyon Simülatör Europe ikon

Kamyon Simülatör Europe APK

v1.3.1

Kamyon Simülatör Europe APK oyunuyla Avrupa şehirlerinde kamyon sürmenin keyfini çıkarın.


Milyonlarca oyuncunun oynadığı Kamyon Simülatör Europe adından anlayabileceğiniz gibi bir kamyon simülasyonu oyunu. Büyük bir Avrupa haritası içeren oyunda şehirler arasında taşımacılık görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz tabii ki kamyon şoförlüğü. Ticari mallardan inşaat malzemelerine, canlı hayvan taşımacılığından sağlık ürünlerinin taşınmasına kadar geniş bir yük yelpazesi var. Size düşen görev tüm yükleri zamanında ve sağlam bir şekilde hedef noktaya taşımak.


Kamyon Simülatör Europe oyununda 13 farklı kamyon modeli bulunuyor. Bu kamyonlar arasında yeni nesil elektrikli modellerin olduğunu da belirtelim. Her kamyonun kendine özel kokpit tasarımı ve çevre görüşü bulunuyor, bu sayede de oyunun gerçekçi deneyimi artırılmış. Oyunun temel özellikleri arasında detaylı otoban tasarımları, başarılı çevre modellemesi, köy, şehir ve dağ yollarının yanında günlük hava durumu bulunuyor.


Android kamyon sürme oyunları arasında oldukça popüler olan Kamyon Simülatör Europe ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuş durumda. Kamyon Simülatör Europe APK dosyasını hemen indirerek kamyon sürmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kamyon Simülatör Europe nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kamyon Simülatör Europe APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Kamyon Simülatör Europe ekran görüntüleri Kamyon Simülatör Europe ekran görüntüleri Kamyon Simülatör Europe ekran görüntüleri Kamyon Simülatör Europe ekran görüntüleri Kamyon Simülatör Europe ekran görüntüleri

Yorumlar

Kamyon Simülatör Europe için toplam 78 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Kamyon Simülatör 2018 Europe için
Abi oyun sürekli olarak doruyo neden anlatır mısın
Ziyaretçi2 yıl önce Kamyon Simülatör 2018 Europe için
oyunu actim 12000 lira var tirda alinmiyo
Ziyaretçi2 yıl önce Kamyon Simülatör 2018 Europe için
OYUN HİLELİ OLABİLİR.
Ziyaretçi2 yıl önce Kamyon Simülatör 2018 Europe için
Açtım 5000 TL var neden olmadı?
Ziyaretçi3 yıl önce Kamyon Simülatör 2018 Europe için
Abi oyun açilmiyo 32 mb oyun mu olur