Operate Now: Hospital ikon

Operate Now: Hospital

v1.11.4

Simülasyon oyunu Operate Now: Hospital ile kendi hastanenizi kurup geliştirecek ve ameliyatlara katılacaksınız.

 

Küçük bir hastane sahibi doktor olarak başladığınız oyunda, meslek başarınıza göre hem hastanenizi hem de kendinizi geliştiriyor; dünyanın en büyük sağlık merkezi olmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yerinize getirmeniz doktorluk görevi genel olarak ameliyatlar üzerinden ilerliyor. Ameliyatlarda kendi başarınız kadar, size yardımcı olacak hemşirelerin ve diğer doktorların tecrübesi de önemli. Bu nedenle hastane çalışanlarını işe alırken dikkat etmeniz gereken kriterler var. Hem bu kriterlere dikkat ettiğinizde hem de doktorluk yeteneklerinizi geliştirdikçe ameliyatların başarı oranı artıyor ve bu da daha fazla para kazanmanız anlamına geliyor. Kazandığınız paraları yine hastaneye araç-gereç alarak harcıyorsunuz.

 

Simülasyon oyunlarında fiziki alt yapı oldukça önemli oluyor. Operate Now: Hospital oyunu da hassas fizik yapısıyla oldukça başarılı bir oyun diyebiliriz. Başlangıçta oyunu oynamak biraz zor gelebiliyor ancak geliştiricinin sunduğu yardım rehberi işinizi kolaylaştırıyor ve oyunu daha çabuk anlıyorsunuz. 

 

Ameliyat simülasyonu tarzıyla farklı bir oyun deneyimi sunan Operate Now: Hospital tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11.4

GeliştiriciSpil Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2018 - 00:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme251

Dosya boyutu 200 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8068

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Wkskksksmsk7 ay önce Operate Now: Hospital v1.11.4 için
Çok kotu