Operate Now: Hospital ikon

Operate Now: Hospital APK

v1.36.3

Simülasyon oyunu Operate Now: Hospital ile kendi hastanenizi kurup geliştirecek ve ameliyatlara katılacaksınız.


Küçük bir hastane sahibi doktor olarak başladığınız oyunda, meslek başarınıza göre hem hastanenizi hem de kendinizi geliştiriyor; dünyanın en büyük sağlık merkezi olmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yerinize getirmeniz doktorluk görevi genel olarak ameliyatlar üzerinden ilerliyor. Ameliyatlarda kendi başarınız kadar, size yardımcı olacak hemşirelerin ve diğer doktorların tecrübesi de önemli. Bu nedenle hastane çalışanlarını işe alırken dikkat etmeniz gereken kriterler var. Hem bu kriterlere dikkat ettiğinizde hem de doktorluk yeteneklerinizi geliştirdikçe ameliyatların başarı oranı artıyor ve bu da daha fazla para kazanmanız anlamına geliyor. Kazandığınız paraları yine hastaneye araç-gereç alarak harcıyorsunuz.


Simülasyon oyunlarında fiziki alt yapı oldukça önemli oluyor. Operate Now: Hospital oyunu da hassas fizik yapısıyla oldukça başarılı bir oyun diyebiliriz. Başlangıçta oyunu oynamak biraz zor gelebiliyor ancak geliştiricinin sunduğu yardım rehberi işinizi kolaylaştırıyor ve oyunu daha çabuk anlıyorsunuz.


Ameliyat simülasyonu tarzıyla farklı bir oyun deneyimi sunan Operate Now: Hospital tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Operate Now: Hospital nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Operate Now: Hospital APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Operate Now: Hospital APK son sürüm güncellemesi ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Operate Now: Hospital için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Wkskksksmsk3 yıl önce Operate Now: Hospital v1.11.4 için
Çok kotu