Operate Now: Hospital ikon

Operate Now: Hospital APK

v1.36.3

Operate Now: Hospital Açıklama

Simülasyon oyunu Operate Now: Hospital ile kendi hastanenizi kurup geliştirecek ve ameliyatlara katılacaksınız.


Küçük bir hastane sahibi doktor olarak başladığınız oyunda, meslek başarınıza göre hem hastanenizi hem de kendinizi geliştiriyor; dünyanın en büyük sağlık merkezi olmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yerinize getirmeniz doktorluk görevi genel olarak ameliyatlar üzerinden ilerliyor. Ameliyatlarda kendi başarınız kadar, size yardımcı olacak hemşirelerin ve diğer doktorların tecrübesi de önemli. Bu nedenle hastane çalışanlarını işe alırken dikkat etmeniz gereken kriterler var. Hem bu kriterlere dikkat ettiğinizde hem de doktorluk yeteneklerinizi geliştirdikçe ameliyatların başarı oranı artıyor ve bu da daha fazla para kazanmanız anlamına geliyor. Kazandığınız paraları yine hastaneye araç-gereç alarak harcıyorsunuz.


Simülasyon oyunlarında fiziki alt yapı oldukça önemli oluyor. Operate Now: Hospital oyunu da hassas fizik yapısıyla oldukça başarılı bir oyun diyebiliriz. Başlangıçta oyunu oynamak biraz zor gelebiliyor ancak geliştiricinin sunduğu yardım rehberi işinizi kolaylaştırıyor ve oyunu daha çabuk anlıyorsunuz.


Ameliyat simülasyonu tarzıyla farklı bir oyun deneyimi sunan Operate Now: Hospital tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Operate Now: Hospital APK son sürüm güncellemesi ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri Operate Now: Hospital ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.36.3

GeliştiriciSpil Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2018 - 00:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme306

Dosya boyutu 488 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8068

GÜVENLİKİndireceğiniz Operate Now: Hospital APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.spilgames.OperateNow2

APK imzası: 711c33d04ba7340d2afdee944fed555b13b2bdd5

Operate Now: Hospital nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Operate Now: Hospital APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Operate Now: Hospital için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Wkskksksmsk4 yıl önce Operate Now: Hospital v1.11.4 için
Çok kotu