The Tribez: Build a Village ikon

The Tribez: Build a Village APK

v12.5.0

The Tribez: Build a Village, sürükleyici macera hikayesine sahip başarılı bir Android oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen bu oyun, taş devrinden kalma bir hikayeyi telefonlarınıza getiriyor. Kendi köyünüzü inşa ederek başlayacağınız bu hikayede dağlar ve denizlerin arasına saklanmış coğrafyayı keşfedecek; kabilenizi yöneteceksiniz. Yiyecekleri elle toplayacak, kabilenizin refahı için köyünüze liderlik edeceksiniz. Oyundaki ana göreviniz bu.


Oyun taş devri gibi eski bir tarihte geçtiği için, köyünüzde yapacağınız tüm inşaatlar ilkel yöntemlere sahip. Yani, beton apartmanlar, cam binalar bu oyunda yok. Onun yerine taş ve kerpiçten yapılmış binalarınız oluyor. Tabii ki köylülerinizin geçimini sağlayacak atölyeler, çocukların eğitim alacağı okullar da yapmanız gerek.


Köy yönetme oyunu da diyebileceğiniz The Tribez'de komşu kabile birlikleriyle iletişimde olmanız şart. Gerektiğinde onlarla savaşacak gerektiğinde ise yardımlaşarak görevlerinizi rahatça tamamlamaya çalışacaksınız.


Oyunun kaliteli gayet başarılı. Game Insight ekibinin tecrübesini oyunun akıcı hikayesinde hissediyorsunuz. Modern şehir kurma oyunlarından sıkıldıysanız, ilkel köy hayatını kontrol edeceğiniz The Tribez: Build a Village oyunu tam size göre. The Tribez: Build a Village APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

The Tribez: Build a Village nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Tribez: Build a Village APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder