The Tribez: Build a Village ikon

The Tribez: Build a Village APK

v16.1.0

The Tribez: Build a Village Açıklama

The Tribez: Build a Village, sürükleyici macera hikayesine sahip başarılı bir Android oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen bu oyun, taş devrinden kalma bir hikayeyi telefonlarınıza getiriyor. Kendi köyünüzü inşa ederek başlayacağınız bu hikayede dağlar ve denizlerin arasına saklanmış coğrafyayı keşfedecek; kabilenizi yöneteceksiniz. Yiyecekleri elle toplayacak, kabilenizin refahı için köyünüze liderlik edeceksiniz. Oyundaki ana göreviniz bu.


Oyun taş devri gibi eski bir tarihte geçtiği için, köyünüzde yapacağınız tüm inşaatlar ilkel yöntemlere sahip. Yani, beton apartmanlar, cam binalar bu oyunda yok. Onun yerine taş ve kerpiçten yapılmış binalarınız oluyor. Tabii ki köylülerinizin geçimini sağlayacak atölyeler, çocukların eğitim alacağı okullar da yapmanız gerek.


Köy yönetme oyunu da diyebileceğiniz The Tribez'de komşu kabile birlikleriyle iletişimde olmanız şart. Gerektiğinde onlarla savaşacak gerektiğinde ise yardımlaşarak görevlerinizi rahatça tamamlamaya çalışacaksınız.


Oyunun kaliteli gayet başarılı. Game Insight ekibinin tecrübesini oyunun akıcı hikayesinde hissediyorsunuz. Modern şehir kurma oyunlarından sıkıldıysanız, ilkel köy hayatını kontrol edeceğiniz The Tribez: Build a Village oyunu tam size göre. The Tribez: Build a Village APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

The Tribez: Build a Village APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni içerikler, etkinlikler ve ödüller eklenmiş.

The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri The Tribez: Build a Village ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv16.1.0

GeliştiriciGame Insight

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.04.2020 - 10:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme40

Dosya boyutu 153 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10370

GÜVENLİKİndireceğiniz The Tribez: Build a Village APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameinsight.tribez

APK imzası: e788f5124b6ba84c6ca48024a2d2eb4df3ff78d6

The Tribez: Build a Village eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm The Tribez: Build a Village versiyonları:
  • 1. The Tribez: Build a Village v12.5.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder